Kim Nerede Oturuyor

Ynt: Kim Nerede Oturuyor

04/27/2011 10:15:00

Nadex,Perşembe hariç olursa seviniriz çünkü biz Perşembeleri Kindyroo'ya gidiyoruz

04/27/2011 10:21:00

Nadex hafta içi banada uymaz Cumartesi sabah saatleri veya öğleden sonra 3den sonra bana uygun.

Revve Kindyroo - Bostancıya mı gidiyorsun? memnun musun? birde fiyatını sorsam çok şeymi sormuş olurum ? :)))

04/27/2011 10:37:00

Hafta sonu grubuna malesef biz katılamayız..Hafta sonları Eşim kızımla vakit geçirmek istiyor..

Nihal evet bostancıya gidiyorum..Başlayalı 2 ay oldu ben çok memmunum...Asıl fiyatları nedir bilmiyorum ben "şehirfırsatından" almıştım...Ama programımız bitince devam etmeyi düşünüyorum yarın dersimiz var fiyatı öğrenir sana yazarım

04/27/2011 11:59:00

Bu kindyroo'ya alternatif başka nereler var bileniniz var mı?

Oyunevi bilgileri

04/27/2011 12:06:00

Merhaba,

Bugün itibarıyla Oyuneviyle konuştum. Asuman Hanım Perşembe günü 12:00-15:00 saatlerinin oyun grubu için uygun olduğunu söyledi. Yanlız 0-1 ve 1-2 yaş masaj ve iletişim içerikli yeni bir grup eğitimi açmışlar ve diğer etkinlikler derken  oyun grubu için fiyat belirlemişler. 20 tl .

Asude Oyun Evi  Adres: Bulgurlu Mah. Libadiye Cad. Şekermaslak sok. Moda Sok. No:3 Üsküdar

Evlerde toplanalım derseniz deneyebiliriz. En azından şimdilik; önümüz yaz tatil programları başlayacaktır muhakkak ya da devamlılık aksayabilir. Tanışmayı gerçekleştirip Eylül Ekim ayında devamlı bir grup oluşturabiliriz. Siz ne dersiniz?

Kindyroo ve diğerleri :)

04/27/2011 12:11:00

Kindyroo nun aylık fiyatı değişmediyse 236 tl idi.
 Mygym var aynı şekilde ortamı çocuklar için daha hareketli, onun da tek aylık 300, ama indirimli yada sürekli olursa 250 olabiliyor.
 Bu konuda çalışan anaokullarında ise 2 saatlik ders için 40 tl diyorlar.

Oyun grubu ararken ben bunları öğrenmiştim. :)
   Fiyatlar değişmiş olabilir. :)

04/27/2011 12:31:00

Kızlar hafta içi ben katılamam maalesef hafta sonu boşuz.Büyük oğlum yuvada.

Bizde kindroo denemesine katılmak istedik ama maalesef buradaki şubesi kapatıldığından my gym mohoni  ile devam ettik yolumuza.

Birde Nihalcim blogunda bahsetmişsin bende bahsetmişim geröekten rant sağladılar bu piyasada.Düşünsene çocuğumuz çok çocuklu ortamda olsun diye tonlarca para veriyoruz.İki aylık üç gün için 1.800'dü bizimki ki en uygunuydu araştırmalarıma göre.

Ama malesef oyun grubumuz eskisi kadar sırk buluşamamaya başlayınca bizde bu rantın içinde buluverdik kendimizi.Oyun grubumulza yine buluşuyoruz ayda bir kere ama buda malesef yeterli değil.

Memnun kalmasına çok mmnun kaldım Oğğuzum yuvada hiç problem yaşamadı mesela

Ben ev buluşmasına da talibim hiç farketmez bende buluşabiliriz ilk buluşma bizde olsun. Her anne bir mama yapar gietitir böylelikle ev sahibine zorluk olmaz.Biz öyle yapıyorduk mesela.faceden ekleyip resimlerimi görebilirsiniz
Havalar ısındıkça dış ortamlarda buluşuurz.Nihalin birçok mekan önereisi mevcut mesela gidebilriz.

Evet kızlar söyleyin şimdi ilk buluşma bizim evde bu hafta değil önümüzdeki hafta mesela pazar günü ne dersiniz?

Babalar haftanın bir günü anlayışla karşılar bence.Amaç çocuklarımız için toplanmak daha çok. Evet kızlar bekliyorum.

04/27/2011 12:34:00

Nadexcim mygym'ye yaklaşık altı ay gittik ben bu fiyatı hiçgörmedim.Ayrıca aylık değil iki aylık üyelik zorunlu.Sen bulduysan kaçırma derim.

Birde Neşe Erberkin programları var.Biz orayada gittik şimdiki yuvamıza 700 veriyoruz orasıda 1.000TL idi ama servis problemi olduğu için devam edemedik.

04/27/2011 12:51:00

Dilek haftaya pazar anneler günü :) (8 mayıs)

aslında benim bu pazar Eyüpte Santral İstanbula gelme planım vardı sonrada sana gelip sürpriz yapacaktım ama sonradan hatırladım ki bu pazarda 1 mayıs ve çok trafik olur karşıya geçmek riskli geldi birden.

04/27/2011 13:09:00

amannn unutmuşum be yawww.canım ne zamsann istersen gell hatta beeraber giderizzz çok ama çoksevinirim

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 ve 3 yaş bebekleri olan İstanbullu anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...