Kim Nerede Oturuyor

Ynt: Kim Nerede Oturuyor

04/27/2011 14:29:00

14 Mayıs cumartesi diye belirlesek olmaz mı? Pazar günlerini babaya ayırıyoruz da :)

04/27/2011 14:34:00

Bella,

Benim söylediklerim Geçen sene için geçerliydi. Ataşehir Kindyroo  ve İncity deki Mygym. Göztepedeki  bir kaç anaokulu :) Semt farkını bilemem ki :) Ama bu konuyu kazanç haline çevirip fâhiş fiyâta çıkarmaları üzücü bir durum.

04/27/2011 15:05:00

Bizde 2-3 haftadır oyun grubuna başladık. Ablasının okuluna gidiyor(akd kids küçükyalı). Kızım çok mutlu oluyor. Okuldan çıkarmak bir dert :) anneli oyun grubu değil. Ama tabi çocuk alışana kadar isteyen veliler bekleyebiliyor. Gelmek isteyen varsa bekleriz :)

04/27/2011 20:41:00

Tamam kzılar cumartesi de olur. Şimdi varmısınız cumartesi ev buluşması yapmaya

İmge akdkidsi duydum ama servsi problemivar onlarında kaç many

04/28/2011 05:44:00

bizim küçükyalının göztepeye bile var servisi... ama karşıdaki akd kids bilmiyorum. bizim ablada gittiği için biraz daha uyguna geldi. Ama Etiler filan pahalıdır snaırım.

04/28/2011 11:58:00

Selam Anneler;

Uzun süredir Nurturia üyesiyim fakat ilk kez yazısıyorum. Benim 26 Aylık Ege ve Ada kuzularım var.

Zaman zaman girip şöyle bir göz attıgımda anne lerin ortak dertlerini mutluluklarını kuzularla baş edebilmek için neler yaptıklarını görünce yalnız olmadıgımı görüyorum buda beni rahatlatıyor. Aslında yazdıklarınızla bana çok şey kattınız. Her şeyden önce yalnız olmadıgımı anladım ve sizlere teşekkür ediyorum. 18. aydan itibaren yardımcımız olmadan devam ediyoruz buda benim için zor ve yorucu geçmekte. Bizde Mayıs ayında bir oyun grubuna başlayacagız. Bakalım nasıl gececek.

Bana bu ev buluşmaları çok mantıklı geliyor. Eger bir grup kurulabilirse bizde katılmak isteriz. Erenköyde oturmaktayız eger bu bölgede bir grup oluşturabilirsek süper olur.

Sevgilerle...

04/28/2011 12:21:00

Egeada merhaba öncelikle sana kolay gelsin :) Poyraz'ın en yakın arkadaşları da 2 yaşında ikiz kızlar ve annelerinin halini yakından görüyorum üstelik anneleri hamile :)))

Bende Erenköyde oturuyorum, Mayıs ayında nereye başlayacaksınız bu civarda merak ettim?

04/28/2011 12:21:00

Bu arada 14 Mayıs Cumartesi bana uyar fakat herkes farklı yerlerde oturuyor, yeri nasıl belirleyeceğiz.

04/28/2011 12:25:00

Yer bizim ev canım :)))) Yani illa yakın semtler neden arıyoruz ki sonuçta hepimizin altında arabası yada toplu taşıma ile karşıya geçmek 20 dk. bizim 2008 Kasım grubumuz hep farklı yerlerdiydi ama yinede buluşuyorduk.Bazen bu yakada bazen o yakada maksat çocuklar birarada annelerde laklakta olsun.İlk zaman adapte etmekte zorlanırız ama sonra belirli birsiteme oturtup oyunlara dahil ederiz baştaçcı velide muhtematları

04/28/2011 12:33:00

Merhaba Nihal58 Biz Suadiye Okyanus anaokulunda başlayacagız. Biz bu bölgede kreş araştırması yapıyorduk. Aslında ben bir ara tam zamanlı göndermeyi düşünmüştüm. (Ege ve Ada ve herşey üstüme geldiği bir süreçti bu.) Bir kaç kreşe gittik ve gördüklerimizden Sarmaşık anaokulunu begenmiştik birçok acıdan. Grupanyadan Okyanusun fırsatı çıkınca nasılsa deneme süresi fiyat karşılaştırması da yapınca bedava gibi birşey 1 ay gidelim ve görelim dedik ve Okyanus anaokulunu hiç görmeden satın aldık. Önümüzdeki hafta gidip görüşecegiz.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 ve 3 yaş bebekleri olan İstanbullu anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...