Kim Nerede Oturuyor

Ynt: Kim Nerede Oturuyor

04/28/2011 11:53:00

Canım ben gelirim sana hiç sorun değil ama diğer anneler Eyüp biraz uzak diye düşünebilirler diye düşünüyorum herkes fikrini söylesin tabii.

Hatta bence sen 14 mayıs cumartesi buluşma diye yeni bir konu aç yeride tarif et ona göre katılımcılar belli olsun diye öneriyorum.

04/28/2011 13:51:00

Haftasonları bizde geliriz buluşmalara, arabamız var özelliklede erenköy ataşehir vs bize burnumuzun dibi gibi... :) ben bu taraaflara pek alışamadığım için canımız sıkılınca kozzy, palladium, cadde, natilius takılıyoruz yani :) Eyüpte aslında uzak değil çünkü annemler ablamlar görümcemler göktürk/kemerburgazdalar ;)

04/28/2011 14:33:00

nihalim bebeleri uyutayım hemen açacağım.ASlında eyüp demem bakmayın çok merkezi bir yerdeyi  heryere yakın tarif edeince anlarsınız

04/29/2011 16:43:00

Erenköy civarında baya kişi var artık sanırım. Nihal yarın napıyorsunuz?

04/29/2011 17:42:00

:))))))))

06/20/2011 06:27:00

ben esenler ist da oturuyorum

06/20/2011 11:00:00

sevincim sende iki kız bende iki oğlan görüşebilrizi inşalah

07/24/2011 11:16:00

Merhabalar 

Bal küpüm 25 aylık oyun gurubunda bende varım..Katılmayı(kısmet olursa tabii)çok isterim 

Beykoz kavacıktayız bizde

08/16/2011 23:42:00

Merhaba. Uye olali bir kac ay olmustu ama ilk kez nurturiayi gercekten sooyle bir gezdim, gruplara girdim. Oglum yasitlarini degil, kendinden buyukleri daha cok seviyor. Evde ben, bakici ablamiz ve yavru kopegimiz var ama ufakligim arkadas ariyor. Atasehir merkezde oturuyoruz. (Migros'un az asagisi)

Benimle irtibata gecerseniz hafta ici gunlerde beklerim.

08/17/2011 07:57:00

selam,bende arada sirada nurturia ya girip bakiyorum hep mecidiyekoy civari otura oglusumla biraraya getirebilicegimiz birilerini aradik ama malesef ben bulamadim.bu gruba yeni uye oldum istekli gibi gorunuyorsunuz ama bulusa bildinizmi gercekten bellacim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 ve 3 yaş bebekleri olan İstanbullu anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...