Ankara'da çocuk cerrahı?

12/15/2010 12:23:00

Merhaba!

Batuhan'da tek taraflı inmemiş testis var.Ve sanırım küçük bir operasyon geçirmesi gerekecek.Ve ben çok endişeliyim.

Ankara'da acilen bir çocuk cerrahı bulmam lazım.Önerilerinize ihtiyacım var..

Ynt: Ankara'da çocuk cerrahı?

12/23/2010 11:49:00

merhabalar. ben oğlumu 4 aylıkken oğlumu sünnet ettirdim.pipisinde darlık vardı.çok iyi bir cerrah. kendim de doktorum ve hastanemdeki bir hocaya götürdüm.hem de onun öğrencisiydim. çok başarılı ve güvenilir biri. ismi doç. dr. emin aydın yağmurlu (ankara üniversitesi tıp fakültesi çocuk cerrahisi'nde)  çoook geçmiş olsun..

12/23/2010 12:02:00

Çiğdemcim çok geçmiş olsun..

12/23/2010 16:24:00

bizde kaanın sünnetini 8 aylıkken yaptırmıştık doktorumuz şükrü ali altan mesada. çok memnun kaldık hiç bi kanama pansuman sonrasında acıma yoktu en azından biz acımadığını düşündük çünkü hiç ağlamadı sonraki iki üç gün. genelde çiş yaparken ağlama olabilir diye uyarmıştı ama oda olmadı

04/04/2011 11:27:00

Fatih Üniv. hastanesi çocuk cerrahisi Prof.Dr. Fatih ANDIRAN yeğenimin doğumdan sonra özel bir ameliyatını o yaptı çok candan rahatlatıcı bir doktor...

04/04/2011 12:36:00

Op. Dr. Türker Dondurmacıoğlu çok iyi bi tercih olabilir. Akay hastanesi başhekimiydi ama sanırım artık değil. Muayenehanesi keçiörende. Kızlarpınarı cad. 73/4 tel: 3143155

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...