Ev okul

Ynt: Ev okul

10/27/2012 18:45:00

bende planlı yapıyorum bloğumdaki paylaşımlarım fikir verebilir
http://alikemalalp.blogspot.com/

Ynt: Ev okul(2 yas için plan)

10/27/2012 18:53:00

Arkadaslar güncellemeler ile burayı meşgul etmek istemediğim için hazırladığım bir haftalık planı blogumda Ev Okulu bölümünde paylaştım.

Fikirlerinizi bekliyorum

http://etkaca.blogspot.com/2012/10/ev-okulu-ilk-hafta-programmz.html

10/29/2012 15:01:00

güzelmiş ama sanırım kendime özgü olması daha iyi olacak en kısa zamanda bende bir plan yapacam.Yaptığımda paylaşırım.

10/29/2012 18:00:00

Tabi ki her cocuk farklı. Oğluna özgü bir plan olması daha faydalı olur muhakkak

Ynt: Ev okul(2.hafta plan)

Ynt: Ev okul(3.hafta plan)

11/21/2012 23:22:00

Arkadaşlar,
Aralık Ayı için de kaba taslak bi plan yapsak, nasılolur? keza kasım ayı biz seferi bi halde idik sadece duyusal havuz ve Anka'nın daire yapbozunuzu(bizkare yaptık) yapabildik.
Aralık için hazırlayalım ki ona göre materyal falan temin edebilelim...
Sevgiyle kalın...

11/22/2012 14:07:00

ev okul gıbı bırseyı ben de yapıyorum ama evde bır de kucuk bebegım oldugu ıcın planlı programlı gıtmıyorum mesela bugun kelebekler ve tırtılları tekrardan gozden gecırdık elımızdekı ııtap oyun ve dıger meteryallerle. bakalım bugun yaptıgımız aktıvıteyı ne zaman yazma fırsatım olcak :( boya atolyesı ıcın malzemeler aldım keza cıftlık yapımı ıcın de dun malzeme aldık ama ıste bunları yapsam da buraya aynı gun yazamızyorum ıkı cocukla zaman kısıtı ıste :(

11/22/2012 14:08:00

ev okulu programlı bır sekılde goturbıldıgı ıcın anka34 u takdır edıyorum darısı zaman fakırı benım basıma :(

Ynt: Ev okul 4. Hafta planı

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
montessori eğitimi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...