Ev okul

Ynt: Ev okul Aralık ayı -1. Hafta planı

Ynt: Ev okul

12/02/2012 18:38:00

vücudumuz konusu ben çok sevdim :)) branşımın fen bilgisi olması da etkili olabilir :))

12/02/2012 18:53:00

Ceyda aklına bişey gelirse yaz olurmu oyun vs ne olursa. Haftaya patates kafa gibi bişey hazırlıyorum sever ins.

12/02/2012 20:35:00

Anka34 benım vucudumuzla ılgılı bıldıgım bı cok meteryal var. olmazsa bu hafta bırlıkte yapalım bu konuyu

12/03/2012 02:01:00

Takip ediyoruz :)

12/03/2012 04:07:00

Evet lütfen cok sevinirim. Taşıtlardan uçak ve hayvanlardan tavuk digerleri. Aklına bişeyler gelirse paylaşırsanız cok sevinirim.

12/03/2012 23:36:00

Bu plan olayını gerçekten çok sevdim emeğine sağlık anka 34 .Ama 1 yaşındaki kızım biraz daha büyüdüğünde işime yarayacak sanırım.oğlum 4.5 yaşını doldurdu ona göre biraz basit geldi.Bende onun için tamda böyle birşeyler yapmak istiyordum aslında bana önerebileceğiniz bir blog,site varmı??onun yaşına uygun etkinlikler bulabileceğim???

12/04/2012 07:57:00

Nuray hanım snaırım etkanın yası bıraz kucuk. aktıvıteler cok guzel ama benım oglum3 yasında ve ona da cok basıt geldı. ondan zıyade ınsan vuvudunun ıcındekı kemık cıgerler bunlar gıbı seylerı gosteren meteyaller bızım cocuklarımıza daha uyar snaırım. ben bu hafta ıcın kardan adam metaryallerı hazırlamıstım vucudumuzla ılgılı elımdkeılerı hazırlayıp buraya yuklemem zaman alıcak. tabı bızım kılerde sızn oglunuza kucuk gelebılır. ben de vucudumnuzla ılgılı bırseyler yaptıgımda buraya eklerım. etkanın yaptıklarını da 7 aylık oglum buyudugunde tekrra bakıp yapmayı dusunuyorum

12/05/2012 14:20:00

Etkacım bız de Vucudumuz ıle ılgılı bırseyler yapmaya basladık. bızımkıler sneınkılerınd evamı nıtelıgınde olucak galıba cun bızım yasımız bıraz daha buyuk.http://sudagidan.blogspot.ch/2012/12/vucudumuz-tabaktan-aglayan-ve-gulen.html

Ynt: Ev okul Aralık - 2. hafta planı

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
montessori eğitimi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...