Montessori aslında nedir?

<12>

Ynt: Montessori aslında nedir?

03/05/2010 12:11:00

www.vtunnel.com işe yarar mı acaba? Eskiden wordpressteydim ben. Kendim yazıp, kendim okuyodum:) Blogspot daha sosyal ortam geldi:)

03/05/2010 12:47:00

Malesef vtunnel falan hak getire sistem çok katı, açmıyor hiçbiryeri:(
Şansıma kğseyim o zaman... belki birgün www.ozguranne.com olursun... o zaman okurum rahatla:)

03/05/2010 13:21:00

Hülya inanır mısın, daha bugün Damla'ya anlattım. www.ozguranne.com'dum ben. Wordpresstim. Dedim ya kendim yazıp, kendim okuyordum. Sonra bir ara bi dalgamıza gelip yenilememişiz. Ah ki ne ah... 

03/15/2010 16:04:00

BEN MALTEPEDE OTURUYORUM AMA KÜÇÜKYALIYA YOLLAYABİLİRİM ACABA OKULUN ADI NE

04/02/2010 14:59:00

Ben de bu okulda her iki pedagoji ile ilgili hicbir ayrintiya rastlayamadim. Ustelik tanitimlarinda kullandiklari Turkce beni sasirtti

04/06/2010 16:19:00

Zeyneppela, gozlem defterleri ve raporlar milli egitimin onayladigi bir durum. Bircok okul bunu zaten uyguluyor. Gunluk raporlar benim 2003 den beri calistigim butun okullarda uygulaniyordu.Ogretmenlerin anne ve babalara odevler ve calismalar yollamalarina ise olumsuz bakiyorum ben. Okul oncesi kurumlarda bu uygulama cok da gerekli degil. Sadece anasinifinda-6 yas- cizgi calismalari yapilir. Bazi ogretmenler ilkogretime hazirlik oldugu icin 1-2 sayfa ev odevi olarak cizgi calismalari verirler. Yani benim normal buldugum bu. Istanbul icin montessori okulu benim de bildigim yok.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
montessori eğitimi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...