1 yaş:)))yaklaşıyooorr..

09/12/2011 14:23:00

evet kızlar büyük günlere az kaldı planlarınız neler bakalım?benim planım çokda uygulama isteği hiç yok niyeyse,ezgide tüketmişim bütün heveslerimi:(((birde akrabaları başıma toplamak istemiyorum,insanları hediye almaya mecbur bırakmak istemiyorum,habersiz çağırsam mahçup oluyorlar,bide kayınpederle aynı gün doğumlu bizimki,ondan kaçarımız yok kesin gelecek cici kv deyle,görümce kayın filan çağırsammı bilemiyorum,annemde gelecek bide ta maraştan,akıla ihtiyacım var

Ynt: 1 yaş:)))yaklaşıyooorr..

09/12/2011 16:55:00

ya bende çok şey yapmak istiyorum ama nasıl altından kalkacam bilmiyorum..pastayı seçtim ben kırmızı araba şeklinde pasta yapmışlar pastane vitrininde gördüm bayıldım onu yaptırmayı düşünüyorum aynı şekilde bebek kurabiyesi yaptırmayı istiyorum..bizim burda nerdeyse hiç akraba yok o yönden şanslı olabilirim arkadaşlar arasında olacak..hava şartlarına bağlı olarak değişmezse eğer teknede yapmaya karar verdik..1 yaş olduğu için özel olsun istiyorum muhtemelen bi daha da yapmam kendi aramızda kutlarız..

09/12/2011 18:16:00

kafamda çok şey var ama ne zamanım yetiyor nede bütçem bu aralar yinede ilk doğum günleri özel olsun istiyorum son hafta belli olur (5 ekim doğum günleri)

09/12/2011 20:10:00

20 kişilik pastaya 180 tl dediler süslemesiydi kurabiyesiydi derken epey bir masraflı olacağa benziyor..iyi ki hediyesini önceden almışım yoksa arada kaynardı muhtemelen..

09/12/2011 20:25:00

aa bak hediye onu hiç düşünmedim ben....hatıra kalacak bir hediye almalıyım...sen ne aldın meryem....

bu pasta işi çok masraflı ya...:)

09/13/2011 07:40:00

bak şimdi ya kalıcı deyince benim hediye de yalan oldu..bisiklet aldım ben..doğumundan beri tuttuğum bir güncesi var ilk saçı ilk resmi gelişimi herşeyi not aldım bu kalıcı bir hediye olabilir başka da aklıma bişey gelmiyor..pastalar gerçekten çok pahalı ama ben kendim beceremeyeceğim için mecburen alınacak..

09/13/2011 19:26:00

bende ayak el izi basılan hamurlu çerceveler varya,bize hediye gelmişti bende 1. yaş gününe sakladım...sade ve özel birşey planlıyorum..belki aile için ayrı bir kutlama kendimiz için ayrı olabilir.bir anne oğlunun doğumgun akraba ile ayrı bir saatte kutlamış akşamınada sadece anne&baba&oğul ozel bir kutlama yapmışlardı:))magnette yaptırılabilir ilk yaşa özel..bakalım neler planlayacağız tarih yaklaştıkça(bizim 25 ekim)

09/13/2011 19:34:00

ben hediye almayı düşünmüyom kuzuya ama babası alıcak sanırımm...

kutlamayı da şöle planlama niyetindeyiz. hafta içine gelen yıldönümünü pazar günü kutlayacağız. davettiyelerde "pasta bizden, yeme-içme sizden yazacak"... yağmur olmayacağı ön kabulü ile yeşillik açık hawa 1 mekanla 40 kişi üzerinden 1 anlaşma yapıcaz. akraba, arkadaş, eş dost hep beraber olunacak. zati 40 ı bile bulmayabiliriz.

1 köşeye de büyükçe 1 cocuk oyun alanı yapıcaz... kocaman 1 örtünün üsütü oyuncaklarla dolacakkk, kuzular cosacakk....

etkinliğin de 1 den 5 e olmasını planlıyorum...

di 6Y
09/13/2011 19:39:00

ouuuvvv sure uzunmus siz de bilgicim. ben 5-7 arasini ideal buldum. malum benim oglum azicik huysuz :PPPP

09/13/2011 19:43:00

plan bu dabi... benim kız sokak da da uyuyo malum... uyur uyanık we dinç oldugu 1 an keseriz pastasını. mumlara bakarız bön bön, bıçağa güleriz, balonları felan yalarız... 8)

09/13/2011 19:47:00

süpermiş ya pasta bizden yeme içme sizden ben bunu bi düşüneyim:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...