1 yaş:)))yaklaşıyooorr..

Ynt: 1 yaş:)))yaklaşıyooorr..

09/27/2011 07:40:00

Heroina bayıldım bu elbiseye çooooooooook güzel. Güle güle giysin kuzucuk. Beni gaza getirme birde kız yapasım var valla :))))

09/27/2011 08:56:00

aslıııı süper bişey......:)

ayşe bende b&g storedan şöyle tarz bi takımmı alsam diyorum....papyonda olabilir ne biliyeim karar vermedim daha...çıkıp bakmam lazım...ama nerdee

09/27/2011 08:58:00

elbiseye bayıldımmmmm.bir d eben karar verebilsem.güle güel iysin kuzucukkk

09/27/2011 09:00:00

Dilekcim bende hafta sonu b&g ye baktım. Daha doğrusu Deniz arıza çıkardığı için hiçbir şeye doğru dürüst bakamadık . Üstüne giydirmemizede izin vermedi. Çok güzel gömlek ve süveterler var haberin olsun.

09/27/2011 09:31:00

saolun kızlar dogurun walla birer kız da :)) andy wawa die bir marka war orada da papyonlu erkek kıyafetleri vardı cici şeyler.. netten de bakabilirsiniz... benim yasadıgım yerde boyle seyler olmadıgı için bende netten sipariş ettim mecburen

09/27/2011 09:48:00

ayy bayıldım elbiseye kızlara seçenek çok...bende spunky kids papyonlu smokin tulumunu aldım ama çok büyük geldi seneye ancak giyebilir şimdi tekrar bişeyler almak zorundayım..

09/27/2011 13:14:00

Sanırım en sade doğum günü kutlaması benden olacak.:)))))Ben sadece aile içinde birkaç dostumla sadece bir pasta ve ikramlıklarla kutlayacağım Oğuzda da aynısı olmuştu.Ne bileyim pek heves etmiyorum.Ben

Bu arada mihricim elifi beklediğimden dolayı hediyeleri bugün gönderebildim.Ezgiyede küçük bir süprizim oldu kıskanmasın diye.Ama not yazıştım içine koymayı unuttum:(((((((((((((((

Elifçim senden hala ses seda çıkmadı. Adres bilgisi istemiştim.Hala göndermedin.

Ayşecim sende benim gibi tez canlısın :))))))))

09/27/2011 13:16:00

Notumda Ezgicim sen benim gördüğüm en akıllı annesine yardımcı olan kardeşini seven ablasın.Hep böyle ol.Ezginin yoldaş,öğreticisi ol.Herkes seni taktir etsin yazmıştım.Çaktırmadan benim yerime sen yazıp koysana gülüm

09/27/2011 13:57:00

canım benim,ince fikirli arkadaşım saol tatlım:)yazarım notunu eklerim bitanem:)
bizimkide öyle sade ama süsleyecem banane:)bu arada süs için bugün anasınıfına daldım malzemelere bakayım diye çok güzel simli kumaşımsı şeyler var a4 büyüklüğünde boşa uğraşmışım kağıtlarla onlardan alıp yapacam,
bu arada bende hediyemi gönderdim bugün:)çok severek aldım ilk kez erkek bebeğe hediye aldım inşallah beğenir meryemciğim:)

09/27/2011 14:04:00

ayyy:(((ben nasıl bir aceleyle hallettiysem kıza yetişem diye notu filan unuttum:(((nolcak şimdi:((meryem doğumgününde burdan yazacağım kutlama mesajını ekle sende canım olurmu?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...