1 yaş:)))yaklaşıyooorr..

Ynt: 1 yaş:)))yaklaşıyooorr..

09/28/2011 21:14:00

iyi günlerde giysin cicişlerini...meryem o süsleri foto kağıdına mı bastın....

09/28/2011 21:35:00

Bu Ekim anaları çok zevkliymiş gerçekten şahaenymiş mihrim ellerin dert görmesin.Bayıldım.Canım Evimiizn hemen yanına ptt açıldı.Diğer kargo şirketleri uzakta olduğundan burayı tercih ettim.İlk defa gönderiyorum iki iş günü içinde ellerinde olur demişlerdi. Birine çok za kaldı inşallah dediğin gibi birşey olmaz:(((((((((((((((

MeryecimRüzgarın kıayfetleride çok şıkmışış doğum günü kıyafetini güle güle kullansın.Teknede zor olur onu söyleyeyim allah kolaylık versin

Ne güzel şeyler hazırlıyorsunuz hazırlık yapıyorsunuz benim içimde hiç böyle heves yok.Oğuzda da sıradan bir parti olmuştu Yağızda da olacak.Zaten 20 gün sonra Oğuz'unda doğum günü olacak ama onu okulda kutlayacağım

09/29/2011 08:06:00

teşekkürler kızlar :)) begenmenize sevindim sonunda karar verdim cerceveye bugn ogleden sonra bitmiş olacak fotosunu da koyarım. Dilekcim birmax.com dan aldım cerceveyi saolsunlar magnet de gönderdiler arkasında ücretsiz daha önce de yazmıstım hem diğer sitelere göre bayagı ucuz hem de bir günde elime ulşatı tavsiye ederim düşünenlere...
Rüzgarın dogum günü kıyafeti süpermiş hediyeleri de :)) güle güle giysin
meryem bayıldım walla  ben de hazırlamak istiyorum o süslerden nasıl yaptınnnn ????

09/29/2011 08:24:00

Merhaba heroina o doğum günü süslerini dosya halinde bir gruba eklediler. Bende ordan aldım buraya ekledim. sanırım bir şey olmaz. Grubumuzun dosyalar kısmına bak orda bulacaksın sonra renkli cıktı alıp kullanabilirsin. :)))

09/29/2011 09:50:00

evet hülya hanım sağolsun dosyalara eklemişti ordan aldım fotoğrafçıda kalın karton kağıda çıktısını aldım daire şeklinde kestim kürdanları yapıştırdım arkasına keklere takacağım bakalım..

09/29/2011 09:59:00

süpermiş gerçekten ama son bir sorum daha war :( keklere nasıl takacaksınız???

09/29/2011 10:36:00

kürdanla..kürdanın bir ucunu kartona yapıştırdım diğer ucunu keke geçireceğim tabiri cazise:))

09/29/2011 10:37:00

sonunda anladım :) saol bende denemeyi düşünüyorum inş güzel olur

09/29/2011 11:25:00

ya süsler ne kadar şirin,bayıldım ve de pek heveslendim şimdi:)

09/29/2011 22:45:00

http://www.yapyapistir.com/store/

burda acayip şeyler var.....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...