1 yaş:)))yaklaşıyooorr..

Ynt: 1 yaş:)))yaklaşıyooorr..

09/30/2011 18:46:00

çok geçmiş olsun nazar değdi :((  neyse ucuz atlatmışsınız yarına bişeyi kalmaz inşallah..

09/30/2011 18:54:00

çok geçmiş olsun canım Allah beterinden saklasın..magnetleri fotomagnet.com'dan yaptırdım..

09/30/2011 19:04:00

mihricim çok geçmiş olsun.çok şükür ciddi değilmiş.kıyamam be n kuzya...aman iyi olsunlar da

09/30/2011 19:05:00

geçmiş olsun mihri:(bir an önce iyileşsin,olur boyle kucuk kazalar,beterinden sakınalım..

bu arada magnetler hediyeler süper..

http://www.pasaj.com/dogumgunu-bebek-sekeri/207231 bu magnetlerde hem uygun hem çok seker gözüktü gözüme..

09/30/2011 19:09:00

şimdi baktım jülidecim hoşlr gerçekten.bir de birmax.com var oradakiler d euygun.bir bak dielrsen.heronia tavsiye etti :)

09/30/2011 20:12:00

mihriii çok geçmiş olsun kuzuya...::( bizde yaşadık 2 kere az kanadı ama...

sizin magnetlerde süper.....bende çarş sipariş verdim ama daha gelmedi...kaç günde geldi size....meryem ben 6*9 sipariş verdim senin ki kaçtı...çok mu küçük oluyor acaba....

birde soru ben not falan yazmadım yiğit ve o günün tarihini yazdım..diğer yazıda yazacak dimi....mihri sen değiştirmişsin ya ondan sordum....

09/30/2011 20:49:00

canım ben en küçüğünü sipariş verdim evet bayağı küçük o kadar küçük olacağını tahmin edemedim neyse genede güzeller..film şeridine bayıldı herkes..ödemeyi siteden takip et havale yaptıysan ödeme bildirim formu gönder yoksa geciktiriyorlar benimkini dün kargoya vermişler bu sabah geldi..umarım o yazıyı yazarlar ben aynısını not kısmına yazmıştım ne olur ne olmaz diye istersen bir mesajla bildir de bir aksilik olmasın..

09/30/2011 21:16:00

yaa bak taktım şimdi....mesaj attım hemen..inş istediğim gibi çıkar....ben en küçüğün bir büyüğünü sipariş verdim o  güzel olur sanırım...bir de kapıda ödeme yapıcam ozaman hemen göndermezlermi...:S offf içinde başka siparişlerimde vardı hemen gelse iyi olur....doğum günümüze daha varda...ötekiler lazımdı :(

10/01/2011 05:46:00

saolun kızlar çok şükür iyi şimdi:))ben en büyük boy yaptırdım çok iyi büyüklüğü,dilek notu ben yazdım olduğu gibi ordakini değiştirdim biraz valla yazmadıysan ne olur bilemiyorum ama mail at istersen çok ilgililer hemen dönüyorlar,tel de açabilirsin,küçük bi yapılanma sanırım hemen ilgileniyorlar,

10/01/2011 11:38:00

şanslıyım bu konuda..arkadasım yapıyor kızım için :) cok guzel ve orjin

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...