1 yaş:)))yaklaşıyooorr..

Ynt: 1 yaş:)))yaklaşıyooorr..

09/13/2011 19:02:00

bencede eş dost kalabalık bir kutlama olacakca evde olmasın,anne hizmet etmekten kuzunun ilk yaş gununu kaçırır..tabi evde hizmet edecek birileri varsa o ayrı..Benim arkadasım oglunun dogum gunune gitmiştim,bostanlı iş bankası evlerinin birindeki cocuk kulubunde..pasta&ikramlar&içecekler kendileri hazırlamışlardı.SErvis çocuklarla ilgilenme(palyaço vardı,çocuklara değişik aktivitler yaptırıyorlardı)onlara aitti buyukler içinde ayrı bir oturma alanı hazırlamışlardı..Tabi onun oğlu 5 yaşını dolduruyordu ve cok egleniyordu..Ama bu tur mekanlarda bakılabilir.fiyat bilgim yok yalnız arastıralım..

09/13/2011 19:05:00

fiyatlar pek iç açıcı diil şekerimm... oyun bölgesini kendimiz hazırlayalımmm, uccuza gelsin hawwasındayım tabi, mekan izin werirse...

09/13/2011 19:34:00

ne güzel fikirlerinz var ya,ben ölmüşümde ağlayanım yok:(((hediye ben hiç düşünmemiştim ama el ayak izi hoşuma gitti,tabi ablamız çatlar ikisine birden yapmak lazım,güzel bir anı olur.ezginin bizim köyde var beton atılırken elerini yapıştırdık yere yanınada ezgi 2010 yazmıştık yerde duruyor:)üüff benide gaza getirdiniz.aslında benim çok süper bi fikrim varı,kayınpederle aynı gün olduğu için oada sürpriz yapmayı düşnüyordum bi konak var burda orda pasta,kurupasta içecek süsler filan cicianneyi ayarlayıp orya getirse akrabaları doldursam diyordum ama şimdi milleti mecbur bırakmak var bide arada sinirleniyorum adama güzel bişey yapmak istemiyorum,bide kayınpeder belediye başkan vekili, şimdi orayıayarlamak için b.başkanıyla görüşmek lazım haberi olursa onuda çağırmak lazım çapı büyür diyede korkuyorum,ooff

09/13/2011 19:35:00

bu arada büyükşehirde yaşamadığıma sevinesim geliyor bazen,burda temalı yaşpastalar 40 civarı:))

09/13/2011 19:41:00

k.pederine bir hediye alıp kızının partisinde verip onun da gönlünü yapabilirsin diğer türlü kızının doğum günü arada kaynayabilir..

09/13/2011 19:57:00

ya bide o var curcuna olursa o daha çok ön planda olur:((ben en iyisi evde küçük çaplı bişey yapim onlar gelir zaten annem olur,görümce kayın mecbur çağrılır yeter  kadarda :(((

09/15/2011 23:29:00

Doğum günü çekilişi yapalım mı kızlar aramzsda

09/16/2011 05:17:00

Bence yapalım Dilek çok güzel olur :)))

09/16/2011 12:50:00

Biz kk'da yapmıştık limitbelirledik ona göre aldık hediyelerimizi evet limit kaç olsun kızlar 50 uygun mu birde kimler katılıyor parmak kaldırsın

1-Dilek
2-ayşe-deniz

09/16/2011 13:23:00

nasıl olacak çekiliş yapılacak bebekler arasında kazanana herkes hediye mi alacak yoksa ben mi yanlış anladım..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...