1 yaş:)))yaklaşıyooorr..

Ynt: 1 yaş:)))yaklaşıyooorr..

10/16/2011 18:42:00

hmmm eminim hoş olacaktır

10/16/2011 18:43:00

sağol tatlım umarım

10/16/2011 18:51:00

iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Heroina sizin doğum günü süper olmuş. Doğum günü süsleri de nurturia üzerinden:-) Herkes Hülya Şenlik'i tanıyor artık:-)  Nice güzel yaşlara inşallah

10/16/2011 19:38:00

teşekkürler perihan... ;)

özdenim :(  biizimkininde burnu çeşme gibi gece uyyamıyor tıkanıklıktan...ne olacak bu kuzuların hali :(

10/16/2011 20:10:00

kıyamam ya.bir an önce geçer inşalalh.ben d esinomarin kulanıyorum şimdilik.coldmix alıcam ama kadir bey onay vermişti.bir-iki ay önce sormuştum ama almamıştım.yarın bir arıyım da ben d ekontrole gidebilirim.bir d e2 gün daha peditus kullanıcam.bırakmıştım dr burun akıntısı başlarsa kullan demişti.çok sıkıntı yapıyorsa sen de ver istersen

10/16/2011 20:29:00

özdencim ben iki sıpayada kullandım coldmix burunları tıkanık olmasa bile günde birkere geceleri olmak kaydı ile kullanıyorum çok yarıyor işime canım.

10/16/2011 20:32:00

evet canım iyi bence de.alıcam hafta içi

10/16/2011 23:16:00

Çok çok güzel pasta siz minik meleğin çok tatlı olmuş Nice nice seneleri olsun :) bisey sorsam kıyafetini nerden aldın çok guzel

10/17/2011 05:13:00

Haftasonu girmedim iki doğumgünü kaçırmışım :))) Güneşin ve Masalın doğum günü kutlu olsun. Nice mutlu yaşlara. Hazırlıklar süper olmuş; ellerinize sağlık anneler. En marifetli anneler Ekim anneleri :))))))

10/17/2011 05:29:00

Birde doğumgünü yapan annelere bir şey sormak istiyorum. Doğum gününü kaçta yaptınız? Ben bir türlü karar veremiyorum. Deniz günde 2 kere uyuyor. Biri sabahtan biri öğleden sonra. Öğleden sonra uykudan kalkması dört dört bucugu buluyor. O saatden sonra yapsak çokmu geç olur. İki gibi yapsak üçde uykusu gelicek arızaya geçicek. O gürültüde uyutabilirmiyim :( Birde doğumgünü pazar günü evde olucak. Ben ertesi günü işe gidicem biran öncede olup bitsin istiyorum açıkcası. Çünkü Deniz akşamda 8 de yatmak istiyor. Offffff kafam çok karıştı :((((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...