1 yaş:)))yaklaşıyooorr..

Ynt: 1 yaş:)))yaklaşıyooorr..

09/16/2011 14:40:00

dilekciğim birde şu var,hergün giremeyenler var şimdi duyurulması açısından pazartesiyi bekleyelim derim,var daha 2 hafta,yetişir kargoya verdik sonra 2 günlük işi var.

09/16/2011 17:14:00

Olur mihrim bence kime kim çıktı bilinmesinde yarar var.Serabın başına gelenleri unutmamak lazım Oğuz müsade etmiyor uyutunca tekrar geleceğim

09/16/2011 21:40:00

mihri öbür dilek dedğin benmiyim başkasımı.....:) başkasıysa benide ekleyin "bir diğer dilek" olarak..:)

olursa benim ilk çeklişim olacak....hadi hayırlısı..

kalabalık olmasın mihriye katılıyorum tanıdığım birine göndermeyi tercih ederim doğrusu...tanıdığım derken anladınız siz onu  he he :)

09/17/2011 08:12:00

arkadaslar bende katılmak isterim ama bodrumda oturuyorumsadece büyük sehirlrde oturanlarla mı yapıyorsuuz daha önce katılmadım da hiç :((

09/17/2011 08:32:00

senden bahsettim dilekciğim:)heroina ben allahın yozgatındayım:(((yok öyle sade büyükşehirdekiler filan terkidiyar ederim valla:))dün gece uyku tutmadı hediye aradım nette:))))ben manyakmıyım neyim acik:)))bende ilk defa katılıyorum dilek böyle birşeye hadi hayırlısı.dilek(2çocuk anası olan:)) senmi yaparsın çekiliş işini canım?fikir anası olarak:))

09/17/2011 08:53:00

iyiymiş o zaman ben de istiyorum katılmak ama dogum günleri farklı tarihlerde herkes birbirini bilsin ki dogumgününe göre hediye gönderebilsin derim ben...

09/17/2011 08:58:00

Evet katılanlar netleşsin kim kime çıktı çekilişi yaparım ben. Ama bir çok arkadaşımız burayı sık takip etmediğinden görmeyebilir.Güncellemede yayınlayacağım birazdan kesinleşmiş olur hiç olmazsa

Özden,di,julide onlarıda bir bekleyelim derim ben.

herocum doğum günlerini tam tutturmak imkansız çekiliş yapıldıktan bir hafta sonra hediyeleri göndermeye başlarız canım.

Dilekçim yeni nicke hayırlı olsun üglüm

09/17/2011 09:05:00

bende katılmak istiyorum

di 6Y
09/17/2011 09:22:00

Dilek bizim dogum gunu eylul 26 aslinda. Az kaldi nasil olacak. Ama uygun dersen katilirim canim :)

di 6Y
09/17/2011 09:22:00

Dilek bizim dogum gunu eylul 26 aslinda. Az kaldi nasil olacak. Ama uygun dersen katilirim canim :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...