1 yaş:)))yaklaşıyooorr..

Ynt: 1 yaş:)))yaklaşıyooorr..

10/17/2011 07:55:00

teşekkür ederim herkese herşey nerdeyse istediğim gibi oldu ama ben pek bişiy anlamadım :((( heyecandan galiba... bu arada süsler için Hülya Hanım'a teşekkürler kurabiyeler de meryemin tarifi yine teşekkürler resimlerde pek gözükmese de kurabiyelerin üzerindeki şeker hamurunu kendim yaptım marshmelow sekerden süsler sadece 1 günümü aldı ama eğlenceliydi ugrasmak.
Aysecim Masal da 2 kez uyuyor ama ben 3 gibi yaptım biz de pazar günü yaptık erken saatte herkese uymayacagı için geç saatte soğuk olacagı için (dısarıda yaptık) oğleden sonra iyiydi. ama bana kalırsa sende o saatte yap çünkü aksam cagırırsan hem Denizin uyku saati gelir çocuk huysuzlasır hem de insanlar kalkmaz... öğleden önce uykusunu biraz erteleyip daha uzun uyumasını saglarsan bir günlük idare edebilirsin bence...

10/17/2011 08:02:00

ben de şeker hamurunu kendim yaptım:-) çok zevkli oluyo di mi.-)

10/17/2011 08:05:00

evet çok zevkli ama marshmelowla hamur biraz zor şekil alıyor yani benim ki oyle oldu bir dahakine normal yoldan yapmayı deniycem :)

10/17/2011 08:13:00

evet evet. ben de marşmalovla çok denedim ama istediğim şekli veremedim. en sonunda glikoz, jelatin, gliserin, pudra şekeri ve gıda boyalı tarifle yaptım ve ilk yapmamda oldu. boşuna o şekerle uğraşarak zaman kaybettim. benim de güzel kalıbım yoktu. üstüne yazı yazmak istedim, bizim ordaki pasta yapım kursundan rica ettim, harf kalıbı getirteceklerdi ama bizim doğum gününe yetişmedi.

10/17/2011 08:13:00

evet evet. ben de marşmalovla çok denedim ama istediğim şekli veremedim. en sonunda glikoz, jelatin, gliserin, pudra şekeri ve gıda boyalı tarifle yaptım ve ilk yapmamda oldu. boşuna o şekerle uğraşarak zaman kaybettim. benim de güzel kalıbım yoktu. üstüne yazı yazmak istedim, bizim ordaki pasta yapım kursundan rica ettim, harf kalıbı getirteceklerdi ama bizim doğum gününe yetişmedi.

10/17/2011 08:27:00

Haklısın Aslı sanırım 3 de yapmak en iyisi. Beni en çok korkutan uyku işi. Uykusu olursa hiç keyif almaz. Ben birazda eğlenebilsin istiyorum :)

10/17/2011 08:57:00

ben şu kurabie işini becerebilir miyim hiç bir fikrim yok :)
iizmki cuma günü.akşam 7-8 gii yapıcam.uzun olmasın zaten olmayacak da (inşalalh)insanalr gider ve öykü uyur diye tahmin ediyorum

10/17/2011 09:01:00

Evet normal yolla şeker hamuru yapmak daha mantıklıymış dediğim gibi pek gözükmüyor ama harfleri de becerdim sayılır....
Özden Meryemin verdiği kurabiye tarifi gerçekten çok başarılı tavsiye ederim.
Ayşecim eğer çocuk cocuk geliyorsa oyalanır diye düşünüyorum  Deniz dediğim gibi öğle öncesi uykusuna biraz da geç yatırırsan pek mızmızlanmaz diye düşünüyorum. inş ole olur:))

10/17/2011 09:02:00

aslıcım bir denicem ama inşallah tutururunm.kendimde o şığı göremedim bir an :)

10/17/2011 09:04:00

oo kızlar helal olsun valla ben cesaret edemedim şeker hamurunu kendim yapmaya..bu arada uyku saatini ayarlamak önemli rüzgarın çok uykusu gelmişti bi de üstüne hastaydı hiç durmadı yoksa çok severdi böyle şeyleri ama kendi doğumgünü ona pek bişey ifade etmedi..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...