1 yaş:)))yaklaşıyooorr..

Ynt: 1 yaş:)))yaklaşıyooorr..

10/21/2011 04:26:00

özdenim sabırsızlıkla bekliyoruz

10/21/2011 20:22:00

magnet siparişi tamam.süsler alındı. ciciler tamam.yer belli oldu. sıra misafileri organize etmekte:) babamız bide çekim için kamera ayarladı mı işin çoğu bitecek zaten.ay ne stresli bişeymiş:)

10/22/2011 19:51:00

heeyyyyt siparişimizi verdik......1 şeklinde üzerinden yol geçecek arabalar olacak......mcqueen....inşallah düşündüğüm gibi olur...

özdenim görgülüden verdim....ilk verdikleri fiyata göre epeeeeeyyy uygun bir fiyat oldu...

kıyafeti babaannesi aldı...bende papyon aldım.....süsler tamam..magnet tamam....menü tatlı kısmı halada tuzlu kısmı annenannede.....geriye bir tek evi temizleyip toparlamak kaldı.....en büyük iş şu an gözümde :)

10/22/2011 19:54:00

çok temzileme bence nasılsa batacak..sonrasında yaparsın büyük temizliği..yardımcın çokmuş asıl zor kısmı devretmişsin halayla anneanneye.. umarım herşey dilediğin gibi olur..

10/22/2011 19:56:00

amin meryemcim amin....off stres ettim kendime....düşüne düşüne becerdim bunu...şimdi geçsede bitse modundayım....ne acı dimi...:S

10/22/2011 19:58:00

boşver öyle düşünme keyfini çıkartmaya bak..bi de benden tavsiye fotoğraf işini boşta olan bu işi becerebilen birisine ver..ben kocama güvendim onun da başı kalabalıktı doğru düzgün fotoğraflayamadık..

10/22/2011 20:00:00

evet onuda düşündüm..2 yiğenim var onlara söyleyeceğim....becerebilirler umarım...:)

10/22/2011 21:05:00

ay evet çok stresli. Annem bana "neden bu kadar streslisin? Sanki çocuğunu evlendiricen" demiişti. Onun gibi bişiy bu da:-)
Evet. Fotoğraf işini önceden planlayın, bizim tam da o gün makine arızalandı. Allah hayırlı yaşlar etsin, kolaylıklar versin, güzel bişey

10/24/2011 10:33:00

merhaba,
doğum günümüz çok yorucu ama çok güzel geçti. çok içime sindi. başak, ben de annenin dediği gibiydim. sanki oğlan evlendirdim:) davetiyemizi daha önce paylaşmıştım. tekrar link veriyorum hepsi bir arada olsun diye:P
http://m.YollaYap.com/b98/21836108.gif

biz evde kutladık. pastayı kendim yaptım. ahududulu pasta. çok uğraştırdı, ama çok güzel oldu. tarifi internetten buldum.
erenin doğum gününde dişleri hala çıkmamıştı. ama hazır herkes bir araya toplanmış, şehir dışından annane, babanne, dedeler gelmişken diş kurabiyesi ve diş buğdayı yapmak istedim
erenin hala dişleri çıkmadığı için kurabiyelerin bir kısmının üzerine "hiç diş yok ki","eren dede","sıfır diş eren" falan yazdık. partiden 2 gün sonra erenin dişleri çıktı:)dişler utandı galiba.bu arada diş kurabiyesi de pekmezli-zencefilli yıl başı kurabiyelerindendi. onları da ben yaptım.

kurabiyelerin bir kısmını da şeker hamuruyla kaplayıp paketledim, misafirler giderken anı olarak aldılar.

son olarak da biz:

10/24/2011 10:45:00

Ay herşey mükemmel olmuş. Ellerine sağlık asimo, çok güzel şeyler çıkarmışsın. Eren,2in de doğum günü kutlu olsun. Benim kızımdan 15 saat önce doğmuş:-)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...