1 yaş:)))yaklaşıyooorr..

Ynt: 1 yaş:)))yaklaşıyooorr..

10/29/2011 22:30:00

sorma tatlım ya durduk durduk o gün hadtalandık.hala da kötüyüz :(
merkla beliyoruzfotoları :)

10/29/2011 22:33:00

Offffffffff aynı bizim gibi desene

10/29/2011 22:35:00

:(((

10/30/2011 13:29:00

heyyyyyy bizde kutladık doğum günümüzü.....herşey çok istediğim gibi olmasada....geçti işte...pasta süperdi.....tam tarif ettiğim gibi yapmışlar.....ikramlar harikaydı....anneannesi ve halası döktürmüş.....oğlumunda nispeten keyfi yerindeydi....uyku saatine kadar....ama ben çok yoruldum...

1 ile 7 arası misafir ağırladım herkes kendi işine göre gelmiş doğum gününe kimi misafiri gelecekmiş  diye erken geldi...kimi işi var diye geç geldi....bizde önceden söyledğimiz saatte orada olanlarla kutladık günümüzü....neyseki birinci derceden canlarımız yanımızdaydı..:) diğerleride  ikramlıkları yedi gitti.:)  bir yığın hediyemiz de oldu..henüz incelemedim hepsi duruyor üstüste..:)

özdenim resimler açılmıyor.....öykücük iyidir inşallah....:(

10/30/2011 14:30:00

yiğit eplendiyse sorun yok,herşey güzel oldu demektir :).dilekcim ya öykü hasta :(.üstüne dişler d egeliyor.tüm damakları kabarık tatlım.tekrar mutlu yılalr.resimlere bakarım ben

10/30/2011 15:41:00

Öykü ve Yiğit'in yeni yaşarı kutlu olsun.Nice güzel senelere.
Özden fotolar çok hoş. Öykücük de çok tatlı. Allah analı babalı büyütsün.

10/30/2011 15:55:00

başakcım çok teşekkürler canım :)

10/30/2011 16:57:00

açıldı şimdi fotolar,çok güzel olmuş canım,ikinizde ayrı güzel tabi öyküm daha bi güzel:))küsme:))pastanızda bi harika görünüyor

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...