Herbalife

05/22/2012 14:21:00

Merhaba,

Zayiflamak icin Herbalife ürünlerini kullanan oldu mu? Uzun zamandır diyet icin motive olamiyorum. Herbalife ile baslayip sonra normal diyete dönsem diye düşünüyorum. Var mi tecrubesi olan?

Ynt: Herbalife

05/28/2012 00:21:00

İngiltere'de bir dönem bu ürün grubunun yasaklandığını bir arkadaşımdan duymuştum ama doğruluğu ne kadardır bilemiyorum. But ür bir şeyle başlangıç yapmak yerine normal diyet olarak düşündüğünüz neyse onunla başlamanız daha sağlıklı olabilir. 

05/28/2012 04:17:00

Baharcim, daha once de soylemis olabilirim ama bir kere de buradan soyleyeyim. Benim gorumcem herbalife ile cok guzel kilo verdi ama birakinca fazlasiyla geri aldi. O yemek duzenine bagimli kaliyorsun bir sekilde. Ama yine de kisa surede sonuc almam lazim diyorsan sen bilirsin.

05/28/2012 04:25:00

BU tarz ürünler çabuk verdirir ancak geri bıraktığınız anda fazlasıyla kilo aldırır,onun yerine spor ya da biraz kontrollü yemek daha sağlıklı bence.

05/28/2012 07:14:00

Yanlış hatırlıyor olabilirim ama bir zamanlar Uğur Dündar'ın Herbalife'la ilgili bir program yaptığı ve epeyce olumsuz şeyden bahsettiği kalmış aklımda.....

05/28/2012 07:43:00

diyet yaptınızmı daha önce hiç 

emziriyormusunuz
bende bu tarz ürünleri sevmiyorum

karatay diyeti
ve ya
dukan deneyin

kilo verdikçe motivasyonunuz artacaktır

mesela karatay sağlıklı bir yaşam biçimi yenilecek şeylerde güzel 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...