(:mutluluk:)

<12>

Ynt: (:mutluluk:)

04/05/2011 14:35:00

birde yaş pastanın üzerine volkan fotoğraflarda falan çok süper çıkıyor görüntüsü aklıma geldikçe yazarım sizlerde yazın lütfen...

04/05/2011 14:41:00

pasta volkanı diye geçiyor ismi

04/05/2011 16:50:00

arkadaşlar klasik şeyler geliyo aklıma açık büfe yemek önce ailelere sonra arkadaşlara yazlıkta mangal keyfi havafişek valla benden çok babası hazırlıyo herşeyini abartı sevmiyorum birde biz heryaşgününde kurban kesmeyi düşünüyoruz pastamızda venüsün sahibi şahin amcasından tabi hello kittyli pasta yaptırıcam hatıra olarakda herkese kitap aldım şimdiden içeceğimizde özel durumix tarif gizlidir :)

04/06/2011 07:42:00

ne kitabı aldın özel durumixte neymiş ımmmm bak merak ettim şimdi:)

04/06/2011 14:03:00

elıfcım cok guzel fırkırlerın var bende emınonune gıdıcem ordan alıcam ev suslerını zaten orda acayıp cok secenekler var. pekı bu kese ııcndekı seker nasıl olacak bıraz anlatırmısnız

04/06/2011 14:05:00

yaa balonlara nerde reısm basıyorlarkı oyle bır sey varsa super br fırkı bendebunu bır arastırayım bırınen duymustum buzdolabı magnetın ustune resım yapıyorlar oda değisık fıkır paylastıkca fıkırler coğalıyor :))

04/06/2011 14:56:00

söyleyemem uydurdum işte mevsim meyvelerinden içinde loğusa şekeride var doğalrenkdiye azıcıkta damla sakızı kitaplarda zamanında almıştim fazladan esmaül hüsna hazinesi mükemmel birkitap magnetde güzelfikir ama 4 5 yaşlarında kendi dağıtsın arkadaşlarına erken bence bende eminönünden alıcam tabiki yok yok orada gizliyorum ama çok heyecanlıyııııım kızlar

04/06/2011 15:12:00

elifcim fotoğraf süper fikir çok anlamlı bizde yapalım perşembeye geliyobizim babada işi boşversin bizim için caddede stüdyo spot var etrafımız heporada çektirdi bizde gidelim bakalım nasıl olucaksa olacak halkalıdan oraya gidicez artık buralarda güzel bişey yoook kolay gelsin hepimize buolayı artık okadar abartmışızki herşey azgeliyo dimi nekadar şanslı çocuklarımız allah babalarımıza çok para versin işleri zor valla :) 

04/08/2011 10:53:00

amin melekcim amin balonları internetten arkadaşım yaptırmıştı foto yüklüyosun en az 100 adet basıyordu.şekerlerde hani şu rengarenk yuvarlak bide uzunu var çubuklarda onların başına eminönünden kese alıp çubuklarına başka süsde ekleyerek yada eklemeyerek diğer çocuklara evlerine giderken verilebilir tam kalktıkları zaman yoksa evin her yeri yaramaz bebelerden şeker olabilir.magnetli fotoları arkadaşım yaptırdı çok güzel oldu.tabi biraz maliyetli.birde şu lokantalar veriyorya hani buzdolabına yapışıyor yumuşak magnetler onlardan emin öününde metre ile satılıyor küçük küçük kesilip bilgisayar çıktısından foto güzel sözler tarih eklenip magnete yapıştırıp üzerine tatlı süs yapıştırıp keselerde dağıtılabilir...:)))

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 yılı mayıs ayı prens ve prensesleri olan kraliçe anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...