kendi uyku problemim:((

<12>

Ynt: kendi uyku problemim:((

02/19/2012 10:18:00

evet kadınlık duygularımızdan belkide..anlat dinlerim:))) bende anlatıyorum sonuçta:/

02/19/2012 10:25:00

:)diger blokta simdi okudum yazdiklarini.Bak simdi anlasildi uykusuzlugunun nedeni.Cok takma kjafana diyecegim biliyorum bos gelecek,söylemesi kolay dyeceksin,birde bana sorun diyeceksin...Ama emin kendine dikta ettikce umursamamayada alisiyorsun.Bir nevi terapi.Ama tabi su var,önce sorunu bulmali,bilmeli,kabul etmeli insan.Ki ona göre bir cözüm arama yoluna girsin.Fakat herseyden önce ne yaparsan yap,kararin ne olursa olsun ilk önce kendini asla birakma ve cok sev.Sen kendini sevmessen kimse sevmiyor emin ol,sen kendine iyi davranmassan kimse davranmiyor.Bu konuda birazbencil ol,kendinisev,iyi ol olki saglikli olasin,unutma sagliksiz mutsuz bir anne ne tür fedakarliklar yapmis olursa olsun cocuguna asla saglikli bir hayat sunamaz...Nerdenmi biliyorum?yasadiklarimdan....

02/19/2012 10:27:00

doğru söylüyorsun aslında bunları bende biliyorum ve çoğu zmn uuguluyorum aslında fkat an geliyor işte bznn anlarsın:(

02/19/2012 10:33:00

Anliyorum...Ve iste cümlenin tam bu noktasinda su kelime ilac gibi geliyor.ZAMAN.....
Farkindaysan bu güzel,sonunda basariacaksin demektir.Hep söylüyorum bunu, üzülmek gerekiyorsa üzülmeli insan,depresyonsa depresyon,aglaman gerekiyorsa aglamalisin,sinirliysen at bir bardak yere kirilsin varsin takim bozulsun,hersey insanlar icin hersey yasanmali zamani geldiginde.Zamani geldiginde hakkiyla yasanmayan itilen bastirilan duygular bir gün cok daha agir cikar insnain karsina cünki.Önemli olan farkindalik ve ne istedigni bilmektir.Gerisi nasilsa zamanla olacaktir.Umarim hersey yoluna girer,kendine iyi davran.Allah a emanetsin....

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...