genel sohbet

<123456>

Ynt: genel sohbet

10/15/2012 10:36:00

merhaba o zamann...

sizlerde de başladı mı bu terrible two belirtileri???
çok fenayız biz..umarız çabuk atlatırızz! : )

10/15/2012 10:55:00

Bizimkine ara ara geliyorlar.

Bıyak sen yedimeee babam yedisinn.Yokk ben yicem bıyakkk :)

Ne desek ne yapsak memnun edemiyoruz :))

10/15/2012 11:07:00

Bizimki de geçen gün kreşe giderken bütün montlarını üst üste giymek istedi..ben çıkarmaya çalışınca da kıyamet koptu : ))

11/19/2012 08:08:00

kolay gelsin glee .. biz dogdugundan beri heralde 5,6kez ucak yolculugu yaptik .. bebekken cok kolaydi inerken ve kalkarken emziriyordum kulaklari icin surekli uyuyordu .. en son nisan ayinda bindik ucaga ve gercekten inisler ve kalkislar bi felaketti .. kemer baglamaktan nefret ediyor kucagimda kalmak istemedi cunku hala bebek sayildigi icin kucagimda bebek kemeri takmam lazimdi, ve kemeri takabilmek icin resmen savas yaptik diyebilirim .. bizim sorun inislerde ve kalkislarda oldu .. sevdigi yada istedigi evde olmayan yeni bi kac oyuncak al yanina, boya kalemleri filan al epey oyalaniyorlar , birde skildigi zamanlar ben bilali biraktim istedigi gibi dolasti ucagin icinde .. genelde hosteslerde anlayis gosterip yardimci oluyorlar.. allah kolaylik versin dualarimiz sizinle :)

11/19/2012 09:00:00

yeni bir oyuncak ta alırsan onu keşfederken zaman geçiyo.. bir de çubuk kraker bizim kurtarıcımız olmuştu. iyi yolculuklar :)

11/23/2012 13:40:00

Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Umarım ii bir ortam olur

ben nurhan

11/23/2012 20:00:00

Merhaba...
Bizim de yurt içi yurt dışı uçak deneyimlerimiz oldu ama bebekken çok rahatmış şimdi kemer bağlamak büyük bir dert... 
Yazı tahtası,lego,hayvanlar, bolkitap,meraklı minik dergisi, bebek, araba kısaca sevdiği oyuncaklardan derleme yapıyorum çantasına...
Umarım yolculuğunuz güzel geçmiştir

02/12/2016 08:14:00

.

02/14/2016 20:56:00

Bi de böyle bi grubumuz vardı :) halen aktif kaç anne kaldık acaba? ;)

<123456>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 AĞUSTOS ANNELERİ VE BEBEKLERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...