..... SEVMİYOR, NE EKLESEMDE YEDİRSEM?????

12/28/2010 16:43:00

Sebze püresini pek sevmedik. kendi sütümden ekleyip verdim. Sıkıntı yaşamadan yedi. Başka tavsiyeler istiyorum. Ayrıca sizlerde bebeğiniz neyi sevmiyor neyle yiyor konusunda bize destek olun lütfen:))

Ynt: ..... SEVMİYOR, NE EKLESEMDE YEDİRSEM?????

12/28/2010 18:08:00

Pinar hemen sevmiyor diye dusunme :) sanirim yeni basladiniz ek gidalara. Sevmedi diye dusunursen bir de tuna bunu bir hissederse yanarsin, cok fena kullanir valla! Benim tavsiyem bebeginize zaman verin. Bir de ona yedirmeden once her seyi tadin. Tuzsuz olmasini yadirgamayin lezzetine bakin. Ben tum yemeklerine ya zeytinyagi yada tereyag kullaniyorum, oldukcada lezzet katiyor.

12/28/2010 21:47:00

meyveyi sevip sebze de arıza çıkarınca bir şeyler mi denemeli dedim:))ama biraz da sabırsız anneyim doğru:)) belki zamanla daha çok sevecek.
hülya çok saol. irmik ve zeytinyağ koyuyordum. 10-15 gün sonra bende kıyma koyup deneyeceğim.

12/29/2010 11:00:00

bişey eklemem değil bir şey çıkarmam lazımmış. suyuna maydonoz koyuyordum. püre yapmadan çıkarıyordum. bugün unuttum koymayı. hiç mızlamadan yedi. bundan sonra koymayacağım.

12/29/2010 11:22:00

Doğrusun Burcu. Ama 5 günde iyi bir yol katettik. illa ki sevmediği sevdiği şeyler olacak. bakalım.
çorbaya başlayınca deneyeyim canım. 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
EK GIDAYA GEÇECEK,GEÇMEKTE OLAN,GEÇEN ANNELER

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...