alt açma

08/07/2011 09:41:00

Yeni doğduğunda günde 10 kere şimdilerde ise 4-5 kere kullandığım kuruşuna kadar verdiğim parayı hak eden bir ürün.:) Koltuklarımı yatağımı kaka çiş olmaktan kurtardı. Her daim elimin altinda mothercare in alt açma minderi. Kaka olunca ıslak mendille sil. Çiş olunca suyun altına tut tertemiz.

Ynt: alt açma

08/08/2011 20:43:00

Hımm güzelmiş.Bana annem kendi yapmıştı.Ama bu daha kullanışlı görünüyor.Fiyatı ne kadar acaba?

08/08/2011 21:53:00

Mothercarede geçen ay ay ortasında 15 idi fiyati. Bende pırlanta döneminde 13e almıştım sanırım.
28 falan sanırım normalde fiyati

08/18/2011 06:28:00

http://www.canbebe.com.tr/bebek_bakim_ortusu.aspx

Alt açma için canbebenin hazır örtülerini kullandım hep, kirlenince kaldırıp atıyorsunuz.Heryere götürülebilen hafif,pratik ve çok az yer kaplayan bir ürün.Çok kullanışlı bir ürün,herkese tavsiye ediyorum.

08/18/2011 07:30:00

Can bebe atta çantamızda olmazsa olmazdan ama evde sürekli can bebe maddi açıdan bezin yanında göçertiyor. ilk zamanlar sürekli sıvı kaka yapan bebeklerde günde birde can bebe değiştiriliyor. Bu bizim kurtarıcımız oldu. Küvette akıt hop kurusun tepe tepe kullan:))

08/25/2011 22:01:00

Yagmur doğmadan önce 15 liraya almıştım, 1 ay önce ömrü sona erdi, paramparça oldu ama gerçekten verdiğim parayı son kuruşuna kadar haketti. Şimdi annemlere aldığımı bize getirdim, kıza onu kullanıyoruz. Gerçi hala tatilden dönmedim, dönünce onu kullanıcaz.

08/26/2011 12:55:00

mothercare alt acma kesinlikle cok kullanışlı beni çok kurtardı hala da öyle:)  can bebe ürünü nerede satılıyor ki?

08/26/2011 12:55:00

mothercare alt acma kesinlikle cok kullanışlı beni çok kurtardı hala da öyle:)  can bebe ürünü nerede satılıyor ki?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Her Türlü Bebek/Çocuk Eşyası Tavsiyeleriniz

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...