TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi)'ne davet

10/25/2011 08:50:00

mbuyukeksi@tim.org.tr

mbuyukeksi@thy.com

mbuyukeksi@ziylan.com.tr

Sayın Mehmet BÜYÜKEKŞİ,

Memleketimizin durumu malumunuzdur, bizler internet üzerinde buluşan büyük bir grup ebeveyniz (www.nurturia.com.tr) Van'daki depremden etkilenen özellikle bebek ve çocuklar için çok endişeliyiz. İhracatçı firmalarımızın ekonomimiz için ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyor ve Meclisiniz çatısı altında yer alan tüm Birliklerden (incirden fındığa, kurubaklagilden, evtekstiline, hazırgiyimden elektroniğe, süt ürünlerinden kimyacılara kadar) bölgeye yardım eli uzatarak ülkemize verdiğiniz önemi bir kez daha hissetirmenizi umuyoruz,

Lütfen desteklerinizi esirgemeyin...

Ynt: TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi)'ne davet

10/25/2011 08:56:00

gönderdim.

di 6Y
10/25/2011 08:57:00

gonderdim

10/25/2011 09:00:00

YUKARIDA BİRİNCİ BÖLÜMÜ GÜNCELLEDİM, KOPYALAYABİLİRSİNİZ AŞAĞIYI SİLEMİYORUM HATA VERİYOR...

10/25/2011 09:00:00

YUKARIDA BİRİNCİ BÖLÜMÜ GÜNCELLEDİM, KOPYALAYABİLİRSİNİZ AŞAĞIYI SİLEMİYORUM HATA VERİYOR...

10/25/2011 09:01:00

10/25/2011 09:03:00

yolladım

10/25/2011 09:04:00

tamamdır

10/25/2011 09:06:00

Sayın Mehmet BÜYÜKEKŞİ,

Memleketimizin durumu malumunuzdur, bizler internet üzerinde buluşan büyük bir grup ebeveyniz.(  www.nurturia.com.tr).Van'daki depremden etkilenen özellikle bebek ve çocuklar için çok endişeliyiz. İhracatçı firmalarımızın ekonomimiz için ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyor ve Meclisiniz çatısı altında yer alan tüm Birliklerden (incirden fındığa, kurubaklagilden, evtekstiline, hazırgiyimden elektroniğe, süt ürünlerinden kimyacılara kadar) bölgeye yardım eli uzatarak ülkemize verdiğiniz önemi bir kez daha hissetirmenizi umuyoruz,Lütfen desteklerinizi esirgemeyin.......

10/25/2011 09:06:00

gönderdim.

10/25/2011 09:09:00

psychomom  teşekkürler, ben de düzeltmeye çalıştım, neden karıştı gönder deyince anlamadım:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...