14 ocak cuma Anadolu yakasında bir organizasyona nedersiniz?

Ynt: 14 ocak cuma Anadolu yakasında bir organizasyona nedersiniz?

01/13/2011 18:53:00

Arkadaslar,

Selebriti esi olmak guzelmis, simdi sayenizde tattim bu duyguyu :))) Yarin uzun uzun kaynatmak uzere...

01/13/2011 18:59:00

sanems k bakma kimin eşisin merak ettim

01/13/2011 19:24:00

alkan

01/13/2011 20:55:00

Arkadaşlar hazır yarın birarada olacakken "MİNİK KARDEŞLERİMİZE HEP DESTEK TAM DESTEK..."

http://www.facebook.com/group.php?gid=21824868272

linkinde de görüldüğü üzere küçük hanımlara beylere kitap ve kırtasiye gönderiliyor. Ben evimde, ofisimde olan ve biraz da yeni aldıklarımla bir küçük paket hazırladım ve elden Esra Hanım'a teslim edicem. Acaba yarınki buluşmamızda azıcık çekmece, dolap karıştırsanız sizlerden de kitap ve kırtasiye çıkar mı? Hem hepimiz için güzel de bir dayanışma olur. Hepimizin isimlerini de ekleyerek Nurturia anneleri olarak bir paket yollarız ne dersiniz?

01/14/2011 04:51:00

ben okuldan giremiyorum face'e.  biraz bilgi verir misiniz?

01/14/2011 06:14:00

Off .Özden bu sabah gördüm mesajı:( Belki bir arkadaşım da gelebilir kızlar.Yağmur'un annesi.Bremen Mızıkacılarına da gelmişti.Daha net değil.yer sorunu olmaz heralde değil mi?

01/14/2011 06:37:00

Zeynep sonra bakarsın face'e ama ben copypast yapayım öğretmen hanımın yazdıklarını...
Eylemcim olsun daha neler yaparız biz:)

Kübra Arvas Dağ öncelikle iginiz için tekrar teşekkür ederim.Ben şuan Manisa ilinin selendi ilçesinde görev yapan bir sınıf öğretmeniyim.BUNDAN ÖNCE 4 SENE BOYUNCA URFADA GÖREV YAPTIM VE daha iyi bir eğitim olacağını düşünerek manisaya tayin istedik.Fakat hayalimdeki bir okulla karşılaşmadım.miniklerim herkesten ve heryerden uzak kend...i dünyalarında yaşıyor.Onların dünyası ise sadece dağların ardındaki hacılar köyüyle sınırlı.okulumuzun birçok eksiği var.kitaplığımızda çocuklarımın okuması için hiç kitap yok,öğrencilerimin birçok kırtasiye malzemesine ihtiyacı var VE anasınıfımızın olması gerken fakat olmayan oyuncakları...yani birçok eksikler...

01/14/2011 06:37:00

at a

01/14/2011 06:38:00

olmaz canım. Zaten 30 kişi dedim ama arada fireler de olabilir. Ve kimisi geç gelecek kimisi erken kalkacağı için mutlaka olur diye düşünüyorum. Olmadı çekeriz bir sandalye :)

01/14/2011 06:39:00

bende bugün evdeki kırtasiye malzemelerine bakayım

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...