Genel Sohbet

<123>

Ynt: Genel Sohbet

06/17/2012 14:13:00

GÌYSEKMÌ ACABA KORSE.FAYDASÌ OLUCANÌ BÌLSEM IEMEN GÌYERM BENDEDE GÖBEK VAR VE YANLARMDADA YAGLAR VAR.HAMÌLELKTE EN COK YAG KARÌN BØLGESNE DEPOLANRM7 GALBA.OLASÌ BÌ KÌTLÌK DURUMUNA KAR$Ì BEBEGN AC KALMAMASÌ ÌCÌN.YANÌ ZAMANLA GÌTCEK  BU GOBUSLER HERALDE.d  AMA YINE DE CABALAMAKTA FAYDA VAR.d

06/17/2012 14:28:00

Evet ama zamanıda geliyor sonradan keşke dememek lazım. Ben hep kutsal kilolar diyordum. Ama kalmasın bu kutsal kilolar üstümüzde :))

06/20/2012 08:12:00

arkadaşlar dönenceler ne durumda çıkardınızmı duruyomu? Benim kızım artık 6 aylık olmasına rağmen kıyamıyorum bi türlü çıkarmaya :) Küçülenleride öyle, kaldırırken içim gidiyo çok severek aldım hepsini.

06/20/2012 08:19:00

Duruyor bizimki daha. Eliyle ulaşıncaya kadar duracak. Evet bende sırf o yüzden üzülüyorum. Eskiden bol gelen şeyler, şimdi küçücük geliyor. Onların kaldırılması, bir annenin en duygusal anlarından. Hepsi sağlıkla büyüsünler.

06/20/2012 08:22:00

amin inş. Evet bende tamamen ulaşıp çekiştirene kadar çıkarmayı düşünmüyorum.

06/20/2012 18:59:00

dönence ile bizim oğlanı hala bir kaç dakika oyalamak mümkün o yüzden vazgeçemem kendisinden:)

06/21/2012 12:38:00

Kızlar, bugün bir bayanın oğlunun henüz 13 aylık ama parmak ucunda yürüdüğünü öğrendim. Sebep yürüteç kullanmasıymış. Kullanmayı düşünenler için uyarmak istedim. Bir de bana şöyle sordu. Eee canım sen ne zaman kullanacaksın yürüteç? Ben : Bize yasak yürüteç kullanmıyacağız. Bayan: aa evet benim çocukta yürüyemiyor daha yürüyüncede parmaklarının ucunda hızlı yürümeye çalışıyor.
Karar sizin.

06/21/2012 15:26:00

BIZDE KULLANMIYCAZ YURUMEYI KENDI OGRENMESI BEYIN GELISIMI AÇISNDAN DAHA IYIYMIS DR. SOYLEDI. ESKIDEN YURUTEÇ MI VARMIS CANIM :D

06/21/2012 15:28:00

HA BIDE YANLIS HATIRLAMIYOSAM YANLIS KAS GELISIMINE SEBEP OLABILIYOMUS.TABI TERCIH MESELESI BIZ TERCIH ETMEDIK .

06/21/2012 21:18:00

İlginizi çekebilir: 6. aya girerken :

Bebeğinizin konuşma yeteneğini geliştirmesine yardımcı olmak için;

• Onunla yavaş ve tane tane konuşun
• Kısa cümleler kurun ve etraftaki objeleri, isimlerini söyleyerek ona tanıtın
• Bebeğinizin çıkardığı sesleri tekrar edin. Bir süre sonra bu sesleri düzeltip, değiştirerek ondan tekrar etmesini isteyin
• Tekrarlar üzerinde yoğunlaşın. Örneğin sürekli aynı şarkıyı ya da ninniyi söylemek sadece bebeğinizi eğlendirmekle kalmaz öğrenmesine de yardımcı olur
• Ona sürekli kitap okuyun. Artık sizi sadece dinlemekle kalmayacak, kitaptaki resimleri sizinle birlikte incelemekten de zevk alacaktır
• O, çeşitli sesler çıkarıp konuşma denemeleri yaparken onu susturmayın, tam tersi devam etmesi için teşvik edin.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
ARALIK 2011 ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...