EDUKIDS EĞİTİCİ OYUN KARTLARI LİMANGOKIDS'TE %30 İNDİRİMLİ!

03/09/2011 23:21:00

ÇOCUĞUNUZUN  EĞLENEREK ÖĞRENMESİNİ İSTERMİSİNİZ?

EDUKIDS EĞİTİCİ OYUN KARTLARI İLE ÇOCUKLAR ARTIK EĞLENİRKEN ÖĞRENİYOR!

Dünyanın hemen her yerinde eğitici oyun kartları - flashcards çocukların yaratıcılığını ve gelişimini desteklemek amacıyla en başta tercih edilen oyun ve oyuncaklardır. Ülkemizde okulöncesi eğitim bilincinin oluşmasıyla, bu konuda destekleyici ürünlere olan ilgi her geçen gün artmaktadır.

Edukids Eğitci Oyun Kartları 2 yaş ve üzeri çocuklar için konusunda uzman pedagog ve eğitimcilerin katkılarıyla tasarlanmış ve Türkiye’de üretilmiştir. ZIT KAVRAMLAR, ALFABE İLE KELİMELER, ŞEKİLLERLE RENKLER VE HAYVANLAR VE SAYILARLA EŞLEŞTİRME ile dört farklı oyunla; konusuyla hem eğlenceli hem eğitici, kalitesiyle uzun süre kullanılabilecek ürün çeşidiyle, çocuklar ve ailelerle buluşmak için tasarlandı.

Edukids eğitici oyun kartları eğitici, eğlenceli, işlevsel, pratik ve ekonomikdir. Kavramlar, şekiller, renkler, zıtlık, sayılar, eşleştirme gibi oyunlarla çocuklarda ilişki kurma ve zihinsel becerileri geliştirmek için sizlere destek olacak çok kullanışlı ürünlerdir. Ürünleri tasarlarken konusuyla fazla karmaşık olmaması, çocuğun ister tek başına ister arkadaşlarıyla birlikte rahatlıkla oynayabileceği, hafif ve kolay toplanabilir ürünler olmasına özen gösterdik. Ayrıca kullanılan resimlerin, renklerin ve kavramların da büyük bir özenle seçildiği bu özel ürünlerle sınıf içi eğitimi evlerinize getirmek istedik.

AKLINIZDA BULUNSUN!

ÇOCUKLAR İÇİN EN ETKİLİ VE EĞLENCELİ ÖĞRENME YOLU ‘OYUN’ DUR.

www.edukids.com.tr

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...