nerdesiniz Mart Anneleri?

Ynt: nerdesiniz Mart Anneleri?

09/22/2011 10:35:00

sedaabca yani Sedacım,ben de Ayşe memnun oldum canım. Kızım da 3 gün sonra 6 aylık olacak. kilo konusunda senden farkımız yok canım.benim kızın kilosu da 6.250 yani bu durumda senin kızının şimdiki günlüğü kadar olduğunda benim kızım da o kiloda olacak. ben de çok üzülüyorum bu duruma üstelik doğum kilosu çok iyiydi kızımın,böyle olunca çok üzülüyorum.Sağlıklı olsunlar da temennimiz o.
ek gıdaya ben de geçtim kilo böyle olunca ama reddediyor, mamayı da az yiyor, beni emmeyi bırakacağını mı sanıyor niye böyle bilmiyorum. çoook iştahsız bizimki de verme bir şey ağlamaz bile. aç aç durabilir off.
geçmiş olsun kum döktüğünü nerden anladın tabii tahlil dışında. Ben de kum döküyorum kendimden bilirim sancıyla, bazen toprak  bazen kan şeklinde idrarım gelmişti. ama bebeği nerden anlayacağız. ben böbrek sancısına dayanamazken minicik bebek nasıl dayansın. çoook geçmiş olsun, ilaç verirlerse içsin, iltihaplamasın en azından onu kurutur.
mesleğin de çok özel bir meslek manevi anlamda. kimbilir ne hikayeler,yaşanmışlıklar  görüyorsundur, hu seni bazen yıpratabilir haklısın bebeğinle ilgilenmen gereken zamanlar da önemli. gene de kızın için ileriye bir kapı açık bırak kardeş konusunda ve moralini iyi tut kızın için.
sevgiler canım...kk hipperaktif 

09/22/2011 10:48:00

Sedacim cok gecmis olsun, kum dokme isi ne zordur.. Bu kadar erken de oldugunu bilmiyordum... Yasi biraz ilerlesin, belki fikrin degisir ikinci bebek konusunda. Burada bulusma olduysa da haberim olmadi benim, kkda olmustu.. Belki ilerde duzenleriz :)

09/22/2011 10:55:00

slm kızlar ben de yeni üyeyim adım aslı.ankarada yaşıorum.benim oğlum 5 mart doğumlu.tüm zamanımı alıyor desem yeridir.ne zor işmiş çocuk bakmak hele de yardım eden bir kişi yoksa çok zor oluyor..uykuyu sevmeyen bir bebek, yemek vs. ev işleri .hiç durmuyorum robot gibi oldum.ama onun bir gülüşü herşeyi silip atıyor.Allah bu güzel duyguyu herkese nazip etsin..

09/22/2011 10:57:00

hoş geldin aslı çok güzel ifade etmişsin kendimi buldum :)

09/22/2011 11:24:00

yalnız olmamak moral oluyor bazen:)mart anneleri buluşması oldu mu hiç?ya da buluşma ayarlayalım mı?değişiklik olur.robotlaşmanın dışında insan sosyal hayatını da özlüyor.yıllardır çalışırken bir anda herşeyim değişti.dışarda arkadaşlarımla bir kahve içmenin nasıl lüks olduğunu anladım.şimdi hayatımı yeniden şekillendiriyorum bebeğime göre.zorlu bir süreç.adaptasyon kolay olmuyor.

09/23/2011 07:11:00

slm bayanlar... bende aranıza katıldım... işyerinde face yok zaten face teki gruba giremiyorum... kk ya da sizler uğramıyosunuz... bende artık burdan takip edicem...

09/23/2011 07:40:00

ben de  facebook'un kendisine giremedim.  kullanıcı adı falan da aldım sürekli bana sorry diyor bu facebook bir türlü anlayamadım, gireyim dedim olmadı komiğim dii mii:)

09/23/2011 07:55:00

ben face deki gruba üye olmuştum, takip ediyordum
ama artık grubu bulamıyorum.... bende de öyle bi gariplik var

09/23/2011 11:11:00

Asli hosgeldin :)

09/23/2011 11:21:00

hoşbulduk kızlar:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 MART ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...