nerdesiniz Mart Anneleri?

Ynt: nerdesiniz Mart Anneleri?

09/26/2011 07:45:00

gene kimse uğramamış buralara:) biz 6 aylık olduk ay olarak büyüyoruz ama hala minnağız. şu SMA  mamasını merak ediyorum aranızda kullanan oldu mu eczanelerde satılıyormuş burda markette görmedim de. Bu arada bebeklerinize tv seyrettiyor musunuz biz hep sakıncalı bulup göstermemeye çalışıyorduk ama bazen de seyrettireyim artık diyorum tıpkı bugün şu an da yaptığım gibi çünkü hep kucak istiyor  ilgi istiyor habire. TRT çocuk u açtım tesadüf Lauranın yıldızı mı ne vardı uzaktan salıncağının içinden bakıyor.

09/26/2011 08:11:00

maşallah,nice aylara,yaşlara...
SMA eski bi mama canım annem bizi onla büyütmüş:)ben hiç denemedim ama,bebelac kullanıyoruz biz uzun süredir.
tv artık arada ben de baktırıyorum ne kadar sakıncalı deseler de insan bazen çaresiz kalıyor,zaten şu an çok uzun süre bakmıyor bi bakıyor eğer ilgisini çeken bi şeyse bile 1dk.yı bile bulmuyor,dönüyor ara ara böyle .zaten dötü civalı ve yer tutmayan bi oğlum olduğu için her an yeni şeyler peşindeyiz,e bi evde de dört duvar arasında her gün aynı rutinde ne kadar yaratıcı olunabilir

09/26/2011 08:30:00

Ya ben de arada gozu kayarsa engel olmuyorum, bir bes dakika kafam dinlensin diye.. Uzun uzun izlemiyor zaten..

09/26/2011 08:52:00

Handancığım sağol canım beraber büyüyoruz, büyütüyoruz bebeklerimizi bak kaç ay geçmiş değil mi:)
SMA evet eski bir mamaymış eşim de diyordu. Geçenlerde emzirme odasında bir bayanla tanıştım iyi bir mama dedi oğluna kilo verdirmek açısından  kullanıyormuş, epeey de yararlı olmuş hatta progold mu üstünde yazıyor du böyle veriyorlar dedi eczane. İsmini tam telaffuz edememiş olabilirim ona yakındı aklımda öyle kaldı. Pahalıdır diyor eşim markette satılmadığına göre.
Övgücüm, gündüz hiç uyumuyor yaa banyo sonrası uyurdu zıpır şimdi uyumuyor gene o kadar yorgun ki bedenim ruhum, tv belki kurtarıcı olur dedim yok yukarıdaki msjımdan sonra tv yi de seyretmekten de sıkıldı, sürekli onun oyuncağı konumundayım. Dokun bana ninni söyleyeyim, dokun bana komik sesler çıkarayım:)))

09/26/2011 09:43:00

:)))))ay ilahi Ayşe,güldürdün valla:)

09/26/2011 09:45:00

Evet, aynen, tv izlese de bes on dakika ancak.. Super demissin, dokun ses cikarayim, dokun sarki soyliyim, dokun dans edeyim :) Bu ara Defnenin de uykulari zorlasti, dun hele harap etti bizi..

SMA mamanin digerlerinden daha pahali oldugunu duymustum ama bilmiyorum fiyati nedir..

09/26/2011 09:58:00

ay her yerdeyiz övgüm bu ne ayol:))))

09/26/2011 09:58:00

gerçi sen kk da yoksun bu ara

09/26/2011 09:59:00

bu arada fisher price ın bi oyuncağı var ne zamandır taktım kafaya,türkçe konuşan köpek,çok güzel yaa,accık pahalı ama

09/26/2011 10:15:00

Hehe Yorulduk diyip diyp her yerden yaziyoz ya:)) Ama koltuga cakili kaliyoruz napalim..

Fisher pricea baktim, guzel hakikaten. Muzik calar olandan var bizde. Sarkilar soyluyor, oyun tekerlemeleri, bir de alfabe ve sayi. Seviyo bizimkisi, simdilik onunla idare etsin:) Zaten ezberlemisim vurgularini filan, oyun sarkilarini soyluyorum, surekli duya duya. esim dun yazik sana dedi:)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 MART ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...