nerdesiniz Mart Anneleri?

Ynt: nerdesiniz Mart Anneleri?

09/26/2011 13:00:00

biz Kaya'nın davulunu aldık dokunmatik elinle vurunca müzik çalıyor 2 yerde tuşu var orda da değişik melodiler, dönderiyorsun bebek gülmesi, başka bir ses fiyatı 20 tl cik....

09/26/2011 19:19:00

haha:)övgücüm sorma ben de müzikli tüm oyuncaklarının yerine geçtim resmen,hatta aştım kendimi o müziklerin üzerine kendimce sözler yazıyorum,söylüyorum:))

09/26/2011 19:24:00

hmmm ayşecim baktım şimdi ona da,güzelmiş..

09/26/2011 19:53:00

ayşecim butikbebe diye bi site var orda mama kampanyasında SMA 1 numara var fiyatı 20 ydisanırım

09/27/2011 05:14:00

http://kolayoyuncak.blogspot.com/2011/04/birlik-kaya-davul-bebekler-icin-muzikli.html   
fiyatı burda pahalı ama bunun aynısından diye göstermek istedim.
benim bahsettim Kayanınn davulu diye geçen oyuncak bu gerçekten çok ilgisini çekiyor vuruyor ona kulağı için iyi, ilerde davulcu olursa bak şaşırmam, gerçi benim de tırım, itfaiye arabalarım vardı erkek oyuncakları da istermişim babamdan, bebekler dışında:))

bu sitelerde çok pahalı ama, biz 20 ye almıştık burdaki bir oyuncakçıdan. Oyuncaklara çok para verilmesinden yana değilim ilerde bir sürü ihtiyacı çıkıyor bak kış geliyor tulum alıcam mesela.
Handancım aptamillerin fiyatı  8-9 arasında değişmiyor muydu SMA gerçekten diğerlerine göre pahalıymış. Sen düşünüyor musun almayı?

09/27/2011 05:25:00

günaydın canım
teşekkür ederim canım paylaşımıniçin
aptamiller de pahalı ayşecim onun da küçük kutusu yaklaşık bu fiat ama bebelac içeriği tamamen aptamille aynı ve daha uyun fiyatlı

09/27/2011 05:32:00

günaydınnnnnn:) erkenciyiz
biz de bebelac alıyoruz hepsinden aldık nerdeyse gerçi:) SMA hariç tabii. şu pekmezlilerden aldınız mı bebelacın

09/27/2011 08:29:00

Gunaydiinnn..

Ben de cok fazla oyuncak alma taraftari degilim, hem yer yok, hem ilgisini kaybediyor onunde zibilyon tane oyuncak olunca cocuklar.. Bu arada ben de su is makinelerinin delisiyim ya, cok guzeller.. Kizim da sever insallah bir suru aliriz:)))

09/27/2011 08:50:00

iş makinesi derken? anlamadım da:)

09/27/2011 08:51:00

Dozer, vinc filan :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 MART ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...