nerdesiniz Mart Anneleri?

Ynt: nerdesiniz Mart Anneleri?

10/10/2011 10:30:00

Yok Ayse ya, yani gunes de onemli de, hava almak psikilojmize iyi geldigi icin diyorum ben. Defne de cok bunaliyor evde butun gun, ben de.. Disarda bari duruyor, seviyor disariyi.. Ben de hava almis oluyorum, hep evde hep evde..

Poset vermiyorum ben eline ya, bogazini tikar diye. Kumanda ile oynuyo valla, napim.. Hatta telefon da alyor baEn, vermek istemesem de..

Gulsun bence herkese, ben mutlu oluyorum, sosyal olsun,zaten ilk kez gorduklerini yadirgiyor, zamanla alisiyor, biliyor tanidiklari resmen,komsulari, arkadaslari.. Birgun lazim olur, bakmalari gerekir, on dakika da olsa, aklim kalmaz..

Ama sinir koymayi ilerde ogretiriz mutlaka. Zaten birinin kucagina gidince bana bakiyor, ben gulumsuyorsam duruyo. Beni goremezse agliyor. İlerde akli erince oyle egitim verirriz herhalde..

10/10/2011 15:07:00

Ne yazmisim ben psikoloji yerine ya :))

10/10/2011 16:52:00

Allah iyiliğini versin Övgüüüü yaa, ben normal "psikoloji" diye okudum şimdi yanlış yazdığını gördüm güldürdün beni yaaa sağol canım:))))))))))

10/11/2011 05:12:00

:)))

10/11/2011 06:22:00

günaydın kızlar nasılsını bakalım, bugün hava bayaaaa güneşli yaw, çıksam gezsem ben de fiyonkcum bize de iyi gelir belki. ama kızımın arabası, babasının arabasında kaldı, o da okulda ne yapacam şimdi. evi temizlemem gerek, hiçbir şey yapmak istemiyorum.

bugün ilk defa yumurta sarısını verdim çok miniminnacık, kendi mayaladığımız yoğurdun içine koydum sade mi vermeliydim bilmiyorum?
saçlarımı boyatmak istiyorum, emzirirken boyatan var mıydı hatırlamıyorum da???

10/11/2011 06:34:00

canım günaydın....
biz yumurta vermeye başladığımızda ilk önce dörtte birini vermiştik, sonra hafta hafta arttırdık. artık tam yumurta sarısı veriyoruz. önceleri kahvaltısına karıştırıyoduk artık sade veriyoruz.
saç boyatma konusuna gelince ben de olumu emziriyorum ama bayramdan önce röfle yaptırdım, emzirirken değilde hamileyken saç boyanmaz diye biliyorum.

10/11/2011 07:01:00

günaydın Aslıııı, sağol canım cevabın için. eve biz de çok az verdik.
iyi o zaman belki bayram öncesi ben de boyatabilirim .sen de güle güle kullan, ben de röfel yaptırıyordum şimdi bal sarısı, bal köpüğü diyorlar yaa şu fox sunucusu Nazlı Tolganın saç rengine bayılıyorum adam akıllı bir kuaför bulsam da boyasa böyle. Ne desem istediğim gibi yapmıyorlar da, kuaförler dilimden anlamıyor benim:)))

10/11/2011 07:04:00

anlamazlar canım malesef kuaförler sadece kendi bildiklerini okuyorlar. uçlarından al diyosun 1 karış kesiyorlar. bende bu seferki röfle mi beğenmedim çok sarı oldu bayramlık boyatıcam galiba...

10/13/2011 10:19:00

iki diş gördüm sanki, ikisi aynı anda çıkarmıymış ben de görmüş oldum. zaten minnak kızım İnşallah iştahını etkilemez, aşıdan sonra yeni yeni kendimize geldik.
not: anneciği diş ağrılarına dayanamazken gidip çektiresim var derken, kızının dişleri çıkıyor, yaşlanıyorum ve yeni bir hayat başlıyor onu da görüyorum. hayat ilginç.

10/18/2011 14:27:00

Ayh grip vurdu gecti bizi de.. Butun ulke ayni anda grip mi olur ya.. Grip de degil de, sogik alginligi.. Esim felaket oldu, erkeklerin nazini cekmesi de kendi hastaligindan beter oluyor insanin :) Simdi de Defne kuşu uyutmaya calisiyorum ve basarisiz oluyorum. Siz napiyorsunuz?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 MART ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...