nerdesiniz Mart Anneleri?

Ynt: nerdesiniz Mart Anneleri?

10/18/2011 14:28:00

Evet Aysecim ya, yeni bir hayat basliyor, ne guzel dedin..

10/20/2011 08:06:00

geçmiş olsun Övgücüm, mesajını yeni gördüm, umarım ben bunları yazarken soğuk algınlığın çoktaaaan geçmiş olur, hasta olmak yasak anneye, sonra kuzularımıza bakamayız. ama babalara herşey serbest , naz yapmak da başta geliyor. Uyutma konusunda kızımı hipnotize ediyorum, şaka şaka ama onun gibi karşısında esniyorum pışşş pışşş sesleri yanıma uzandırıyorum, battaniye üstümüze çekili, bir rehavet çöküyor ikimize de.uyusun da büyüsün nenniiiii repliğini de unutmayalım. genelde huysuz,illa kucak istiyor. anne olunca anladım "çorbayı soğuk içiyorum", yedirmiyor, tv izletmiyor...

10/20/2011 08:49:00

Eskiden yemegi hep soguk yiyorum diyen anneler icin uzulurdum ve bir yolu bulunmali derdim.. Simdi o yesin de, benim yemegim sousa da hic sorun degil diyorum :) Azicik hastalanacak olsam sucluluk duyuyorum. Ben iyiyim bu arada, cok tesekkr, babamuz hala oksuruyor ama...

10/20/2011 22:16:00

bende üye oldummm... heee he he kaçamazsınız bendennn....

10/21/2011 07:11:00

hoşgeldin, yakalandık:)))

10/21/2011 07:37:00

herkese selamlar... oğluş hala iyileşmedi pazartesi günü hastaneye yattık dün çıktık. bronşiolit olmuş ... kaç doktora götürdük soğuk algınlığı deyip geçiştirdiler...

10/21/2011 07:37:00

selam kızlar
nasıl herkes
bizde durumlar aynı full time mızmızlık

10/21/2011 07:39:00

oyy çok geçmş olsun Allah acil şifalar versin.en son nasıl anlaşıldı peki

10/21/2011 07:45:00

teşekkür ederim canım sağol... pazar gecesi çok huysuzlandı sürekli ağlıyordu gece 4.30 falan acile gittik doktor iğne yapıp gönderdi sabah uyanınca yine ağlama krizi tutmuş kendi doktoruna götürdük o anladı... ama anlayana kadar 15 günde 4 defa kendi doktoru olmak üzere 7 kez doktora götürdük soğuk algınlığı grip deyip yolladılar, neymiş ortalıkta salgın varmış...

10/21/2011 09:06:00

Hosgeldin Oznur.. :)

Cok gecms olsun Asli, insallah cabuk toparlar...

Kizimi yurutece koyduk dun aksam, ama sadece duruyor, yurumedi daha :) Alisir mi ki...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 MART ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...