nerdesiniz Mart Anneleri?

Ynt: nerdesiniz Mart Anneleri?

11/01/2011 18:50:00

merhaba,

batu'nun alttan 2 dişi çıktı, patır patır emekliyor, yatağının kenarından tutunup kalkıyor, ne bulursa yiyor. diş çıkarttığından aşırı derecede salya akıtıyor. acaba ne kadar su içirmeliyim?

11/02/2011 10:39:00

Bizim hic disimiz yok, emeklemiyoruz, sadece dizimizin uzerine kalkiyoruz :) Ben sulugu ortaya koyuyorum, o istediginde iciyor, ozellikle belli bir miktar vermiyorum.. Ama 60 70 cc iciyor sanirim..

Bizim hic disimiz yok, emeklemiyoruz, sadece dizimizin uzerine kalkiyoruz :) Ben sulugu ortaya koyuyorum, o istediginde iciyor, ozellikle belli bir miktar vermiyorum.. Ama 60 70 cc iciyor sanirim..

11/16/2011 21:31:00

merhaba bende 2011 mart annesiyim, neguzel burada toplanmak iyi bir fikir olmus. memnun oldum :)

11/17/2011 13:06:00

Merhaba, ben de 15 Mart 2011 annesiyim, sevgi ve selamlar...

11/17/2011 13:13:00

hoşgeldin nerimanim:)
kızlar nerelerdesiniz özledim siziiiiiii:))))

11/17/2011 13:19:00

Hosgelfinuz Semace ve Nerimanim.. Ayse ben de zledim ya.. Ne var ne yok? Biz hala emeklemiyoruz, yurutecte geri geri ve yan yan gidiyoruz :) Mama sandalyesine kek parcaliyorum, onlardan alip yiyor iki gundur. Mutfagin halini sorma ama, sirf kirinti her yer:)

11/17/2011 13:46:00

semace seni görmemişim sen de hoşgelmişsin. Övgücüm şu an tek elle hem de solla yazıyorum kızım göğsümü sıkıyor emmekle emmemek arasında. çokkk üzülüyorum sadece 7 kilosu boyuna veriyor çok minnak diyorum haklıyım. yürüteç içinde kucakla beni durumunda, salıncakta eski hevesi yok ne yapacam bilmiyorum çok yapışığız hiçbir şey yapamıyorum. yaptığım hiçbir şeyi yemiyor illa mama,yoğurt ondan da azcık. geceleri ağlayarak uyanmalar dişi de çıktı ne bu şimdi. idrar yollarında az iltihap varmış antibiyotik şurup verdi doktor ha bir de iştah şurubu 2 kişi zor veriyoruz almıyor. günde 3 defa verilmesi gereken ilacı 1 dfa verebiliyorum offf.

11/17/2011 14:15:00

cok cok gecmis olsun honeygirl, sabirlar diliyorum, hastaliklari bir baska zor oluyor... benimkide yeni atlatti atesi yukselmisti haftasonu, simdilik iyiyiz sukurler olsun..... ama ben oldum oldum dirildim. Allah beterinden saklasin. Bol bol su icir idrar yollari iltihap olunca iyi geliyormus cabuk atlatmasi icin.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 MART ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...