nerdesiniz Mart Anneleri?

Ynt: nerdesiniz Mart Anneleri?

11/17/2011 14:50:00

Cok gecmis olsun Aysecim ya, gecsin bitsin hemencik..

11/17/2011 15:02:00

hasta olan kuzucuklara geçmiş olsun...
yeni gelen arkadaşlarda hoş gelmişler...
bizde de durumlar aynı... bu aralar hiç birşey yemek istemiyor oğluşum
sanırım yeni dişler çıkıcak her bulduğunu ağzına sokuyor ...
herşeyi ısırmak istiyor...

11/17/2011 15:53:00

Hoşbulduk arkadaşlar, miniklere de acil şifalar dilerim...

11/18/2011 10:04:00

nerimanim haklısın bol su içireyim de geçsin bu iltihap, özellikle de kız çocukları için çok zor bir durum. şu an da bile herhangi bir yanma şikayetimde anlıyorum zorluğunu.
Övgücüm, İnşallah tüm kuzular hasta olmasın, haa bu arada kolumda iyi, omzumdaki ağrıdan hareket edemiyordum ya. dün kızım kucağımdaydı ondan yazamadım:)
Aslı, oğluşun soğuk algınlığı bitti şimdi diş sıkıntıları mı üstler mi çıkıyor yoksa kolay gelsin canım.
sağol semace:))))

not: Handan nerdesin??????????

11/19/2011 10:20:00

slm biz iki diş çıkardık sonunda.ama iştahsızlık ve huzursuzluk tam gaz devam ediyor.yeni yeni sürünüyoruz.yürüteci pek sevmiyoruz.honey girl iştah açıcı şurup olarak ne veriyorsun?

11/22/2011 11:27:00

bizim de iki diş çıkmıştı, sırada üstteki dişler varmış offf zaten iştahsız kuzum, bir de yeni öğrendim geç çıkarsa geç de düşermiş,böylesi iyiymiş. eeee bizimki şimdi erken mi düşecek eee zaten 6 yaşında düşmüyor mu dişler anlayamadım da???
bizim kız da sürekli kucağa alıştığından yürüteçte duruyor ama geri kucak istiyor. iştah şurubu olarak zinco şurup verdi doktor canım. bir de supravit verdi, bütün vitaminler var, devit vermeyebilirsin,içinde var zaten dedi. 8 aylık olacağız daha kilosu 7 ne yapayım ben daha.

11/22/2011 15:26:00

merhaba Mart Anneleri..ben yeni üyeyim bu grupta...oğlum ile ilgili yeni bir konu açtım grupta, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

11/22/2011 16:14:00

benim kızım 6 yaşında daha dişleri duruyor.ilk dişi 11 aylıkken çıktı ama hiç zorlanmadık.oğlum 8 aylıkken diş çıkarttı.ama çok zorlandı.ishal ateş iştahsızlık boğaz enfeksiyonu herşeyi yaşadık.

11/23/2011 10:14:00

Yok Aysecim ya, gec cikan dis saglam olur derler bi de, ama kuzenin oglunun disleri de cok gec cikmisti, uc dort yasinda curuduler. Hic belli olmuyor herhalde.. Bizim de disimiz sukur yarildi, cikacak insallah:)

11/23/2011 10:50:00

hadi İnşallah çıksın dişleri de bir an evvel sıkıntısından kurtulsun Övgü, yoksa bu zamanlarda bir de iştahsızlık baş gösteriyor ki sorma. Cuma günü kuzeni doğdu. Abimin oğlu, abimin tuttuğu çikolatayı ben konuşmaya dalmışken eline vermişim sen bir güzel ye, pantolonuna damlattığı çikolatadan farkettim.aaa bir de baktım ağzı çikolata olmuş hep. küççücük dişlerine zarar verdirmemişimdir umarım.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 MART ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...