nerdesiniz Mart Anneleri?

Ynt: nerdesiniz Mart Anneleri?

11/23/2011 11:03:00

Bir kereden bir sey olmaz ya:) Ne sevimli olmstur sipa agzi cikolatali:))

Hayirli olsun, saglikla yasasin, buyusun insallah yegenin :) Dun kkdan tebrik edecekken misafirim geldi, yemege kaldi, derken yatiya aldi:) Az once gitti kahvaltidan sonra..

11/23/2011 11:31:00

canım çok teşekkürler. Cuma da benim yatılı misafirim var. Eltigillerimden bir tanesi,eşi ve çocuklarıyla. Neyseki kendisini severim, diğerleri gibi antipatim yok diyebilirim. Biz 4 eltiyiz de offf. Allah herkesin karşısına hayırlı kişiler çıkartsın. Kızımı böyle eltisi, görümcesi olmayan, iyi bir kayınvalide-kayınpeder olan bir aileye damadın hayırlısına gelin gitmesi ne de güzel olur.değil mi yaaaa. Dırdır vırvır olmasın, saygılı eş, aile olsun:)

11/23/2011 11:42:00

Ah o tahtini yapip bahtni yapamama meselesini daha bir anliyoruz di mi, kizlardan sonra:)

11/23/2011 12:01:00

evet canım, oğlan çocuğu için de önemli gelin meselesi, ama kız çocuklarını yetiştirirken bu yüzden kariyer yapmadan mesleğini eline almadan ev-len-dir-meeeem

11/23/2011 12:33:00

yalnız dikkat ediyorum da hep Defne ismi var , isme özel hediyeliklerde size jest yapmışlar bak bak baaaak

11/23/2011 14:41:00

Aa :) Cok sevimliymis. Ya saglik ocaginda bir kadin adini sorup "hmm populer isimlerden" deyip burun kivirmisti. Ne yapim, seviyorum bu ismi. Zeynep koysam dovecekti herhalde, herdaim populer :) Ayse bu arada ben Gulce adina bayiliyorum! :)

11/23/2011 18:00:00

gerçekten mi valla de yemin ederim çok hoşuma gitti bak, hep bayılmaların böyle olsun heyttt. Gülce mi Günce mi diye karıştırılmasına ben de gıcık oluyorum. Her ikisi de güzel ama ne yapayım ilerde kızım kızmasın bize. haa bir de ismi söyleyemeyen Gülcer, Gülümser diyen görümceyle Güzelce diyen eltiyi ne yapmalı??? Valla bak şaka değil söyleyemiyorlar, doğrusunu söylüyorsun, ben de mi bir şey var bilmiyorum. Türkçe konuşan herkes telaffuz edebilir. Kafayı yiyorum o zamanlar. Zaten hatırlarsan kk'de bu durumu çok paylaşmıştım annemle yaşadığım kırgınlıktan takıntı haline gelmişti bu konu, haa şimdi geçti mi dersen zaman zaman yokluyor bu isim mevzuu. Geçenlerde mağazada çok tatlı bir kız, kızıma bakıyordu. Gülce bak ne tatlı bir abla dedim ben. Sonra mağazada dolaşırken baktım Gülce diye çağırıyorlar kızı herhalde Tuğçe filandır benzettim dedim .Sonra emin olunca babası vardı kızın yanında adı nedir dedim Gülce dedi, benimkini göstererek bu da Gülce dedim o da eşini çağırdı. Sanırım onlar da adaş bulunca şaşırdılar:) Ama kızın adı Gülce Su'ymuş. Gülce -Günce diye karıştırıyorlar mı bu duruma biraz sinir oluyorum dedim ben vurguluyorum Gül-ce dedi:)
Bu arada uzuncaaa yazmışım kusura bakma "konu bu olunca" malum alışmaya alışıyorum yaa benim çenem düşüyor, paylaşayım dedim.
Ben de Defne ismini severim, güzel isimler hemen mağazalara, kitapevlerine, çiçekçilere konulur. G.Antepte de çok rastladım, daha geçen gün Defne Çiçek Evi yazıyordu. Kızlarımız gül gibi çiçek gibi ömür sürsünler İnşallah Övgücüm. haaa ben senin ismini de çok orjinal buldum biliyor musun, aileni tebrik ederim farklılıkları severim:)))
not: sana bunları yazarken dışarda da düğün var millet sandalyeleri koymuşlar müzik eşliğinde eğleniyorlar. Yemin ederim söylenen şarkı şu: Ayşo Ayşooo Ayşooo leee:) bu kadar olur klasik ama her ev lazım:P

11/24/2011 14:50:00

ayşecim merhaba canım,burdayım:)
nasılsın görüşmeyeli?
ben bildiğin gibiyim.şu sıra k.validemler bizde.sıpacığın hala dişi çıkmadı 9.ayımızı doldurduk bugün ama her türlü huysuzluk var ama diş yok anacım yok
ha bi de geçenlerde ufak çaplı bi yangın oldu evde çok korktum 1 hafta annemlerde kaldım arıza giderilene kadar,çünkü doğalgazı kestiler ev soğudu neyse gaz tekrar verilince eve döndük ama cidden çocuğu alıp çoraplarımla nasıl fırladım dışarı bilmiyorum.apt görevlisi yetişti binayı ayağı kaldırdım zaten bağırtılarımla
bal kızımız nasıl?senin böbrekler ne durumda.hea geçen gün tarif deftreimi karıştırırken bi nota denk geldim maranki var ya onun böbrek taşı ve kumuna iyi gelen bi kürü varmış.uygularım diyosan vereyim sana canım

11/24/2011 15:17:00

Handaaaaaaaaaan hoşgeldin, gerçekten merak ettim yaw. Sen haber vermeden gitmezsin, birşeyler olduğunu anladım ama çocuk huzursuz seni bıktırmış net'e girmek içinden gelmiyor zannediyordum, yangın olayını hiiiiç düşünmek aklıma gelir mi? Canım çok geçmiş olsun. Ufak çaplı da olsa insanı korkutur.İyi yapmışsın annenlere gitmekle bu sefer de oğluş hasta olurdu.Allah korumuş geçmiş olsun.
Diş geç çıkması daha iyi canım öyle duydum, geç de çürürmüş daha iyi değil mi:)sağlıklı olsun da Ömer Efe paşamız. Kilo alımı iyi mi?Bizim kız ancak kucakta,hiçbir iş yapamıyorum,kilosu da 7 ydi geçen pzt. İştah şurubu verdi doktor zinco şurup.idrarında iltihap varmış azcık ona da antibiyotik verdi, bir de vitamin olarak supravit. deviti vermesem de olurmuş bunun içinde varmış. Kayınvalide sizde demek:) nasıl durumlar, "Ankaradan kayınvalidem geldi evde bir bayram havasııııııııııııııı:)" durumları kolay gelsin bacım.
Bizim de eltigillerimden biri geliyor ona antipatim yok şükür:) eşimin anneannesi gelebilir bir müddet hem bebek hem onla nasıl ilgilenirim bilmiyorum.Ev hiç düzenli olmuyor, kahvaltıyı bile ayakta geçiştiriyorum, kendi bakımımı hiç sormaaa, saç, kaş ne halde. Kaföre gitsem,alışverişe çıksam bir kendime gelsem ne güzel olacak valla.
Emzirirken uygulayabileceğim bir kürse tabiii seve seve canım çok düşüncelisin yazarsan sevinirim.
Ömer Efe, emekliyor mu,komando:))
önemli not:Öğretmenler günün kutlu olsun:)))))))))
sevgiler:)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 MART ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...