nerdesiniz Mart Anneleri?

Ynt: nerdesiniz Mart Anneleri?

12/02/2011 21:28:00

teşekkür ederim canım ya.bende yediği bişeyden diye şüpheleniyorum.ama bulamadım. çok dikkat ederim kendi yediklerime ona  gaz yapacak diye aylardır nohut fasulye bulgur yemiyorum.sadece yüzünde olması beni endişelendiriyor.malesef bulunduğumuz ilçedede cilt doktoru yok:(

12/04/2011 08:52:00

ayşecim nasıl geçtiğini ne sen sor ne ben söyleyeyim.boşver.... :)) anlattıkça daha kötü oluyorum.öfkem büyüyor sanki.aslında daha taze sinirliyim :) geçince anlatırım:)

12/05/2011 10:44:00

ayşecim çok geçmiş olsun valla sen bir afet atlatmışsın kızılay yardıma gelse kriz masası kurulsa yeriymiş kıyamam sana Allah tekrarını göstermesin :)

12/05/2011 10:44:00

ayşecim çok geçmiş olsun valla sen bir afet atlatmışsın kızılay yardıma gelse kriz masası kurulsa yeriymiş kıyamam sana Allah tekrarını göstermesin :)

12/06/2011 09:45:00

ayyy güldürdün beni çoook sağol, internetiniz bağlandı mı çoktandır yoktun, Beril kızımız nasıl bu arada?

12/06/2011 11:46:00

kızlar 9. ayda aşı yok değil mi? kilo-boy kontrolüne gideceğiz aşı kartına öyle yazmışlardı da??

12/06/2011 12:31:00

1 yaşında galiba bir sonraki aşımız

12/06/2011 13:46:00

anım 9. ayda aşı yok 1 yaşında var:))

12/06/2011 15:14:00

teşekkürler arkadaşlar, bu arada yeni sorularım da var Mart anneleri:))
şimdi
1.sorum: bebeklerinize her gün mü et veriyorsunuz?, eti yiyemiyorsa( çatalla ezip, suyuyla versem belki yer ama) sadece  suyunu içirsek de olmaz mı vitamini suyuna gidiyor zaten)

2. sorum :evde yürüteçe koyunca ayakları halının olmadığı yerlerde betona değip üşür diye ayakkabı giydiriyorum ne gibi sakıncası olur ki, anasayfada bunla ilgili konuşulmuş, doktorların bazıları giydirmeyin demiş, giydirdim eee bir şey olur mu ki?

3. sorum: hani reklamlarda da çıkıyor ya her gün yarım litre süt, süt ihtiyacı için, emzirdiğimizde karşılamıyor mu? bunu devam sütleriyle mi karşılıyorsunuz. bu arada kilo alsın diye SMA mama aldık tadı güzel değil bizim kız da sevmedi.

aklıma geldikçe sorarım gene, teşekkürler size şimdiden, yanıtlayacağım sorular olursa ben de cevaplarım tabiii:))

12/07/2011 16:36:00

sorularım zor muydu yaa kimse cevaplamamış hımmm:)) bknz üstte:)))
daha domates ve mandalina-portakal suyu veriyor musunuz versek nolur diye de soracaktım ama uyyyy sormuşum bile:)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 MART ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...