nerdesiniz Mart Anneleri?

Ynt: nerdesiniz Mart Anneleri?

01/23/2012 17:39:00

belki göğüs ucunda bir sıkıntı olmuştur biraz krem sür istersen

01/23/2012 18:01:00

mart anneleri doğumgünü heyecanı sardı mı sizi?

01/23/2012 19:33:00

Evet ya az kaldi.. Bugun anneme az kaldi dedim, daha bir aydan fazla var deyip sasirdi ama olsun :)

01/24/2012 04:43:00

evet ben de heyecanlanıyorum 25 Mart:))))))))))))))) ne yapacaksınız? kutlama olur heralde ama çocuk anlar mı bu durumdan kendimizi eğlendiririz artık:))

01/24/2012 05:58:00

ayyy evet kızlar yaaa bizim 2 mart... ne yapıcam hala bilmiyorum

01/24/2012 07:30:00

şubat annesi olarak daha fazla heyecanlı olabilirm:)hayırlısıyla nice seneler görmek nasip olsun hepimize

01/24/2012 08:53:00

Amin amin amin.. :)

01/24/2012 10:18:00

ah kızlar ya canım sıkkın moralim bozuk.ben çalışıyorum çalışmak da zorunda gibi görünüyorum.annem sağolsun bizde bakıyor bebeğe.kendisi büyük fedakarlık yaparak başka şehirdeki düzenini yıktı geldi.babam uzun süredir yalnız.kadıncağız artık kaldıramıyor.tabi eşim ben ve annem 1 yıldır beraber yaşıyoruz.bir ton da farklı sıkıntılar çıkıyor.hep arada kalıyorum ama ne yapayım diyorum.artık dün gitmek istediğini söyledi.bakıcıya vermek zorundayım.çok tedirginim mutsuzum kafam karışık.çok zor.ben nasıl tanımadığım birine bebeğimi bırakıp da işe gideceğim.kreş için de çok ufak.kafayı yiyeceğim.annem sadece bakıcıyı alıştırmak için bikaç ay daha duracağını söyledi.bişey de diyemiyorum olmuyor artık.

01/24/2012 11:46:00

iyi bir bakıcı olursa sorun olmaz canım önce çevrende araştır yanıdık biri var mı diye bakıcı bir bakıma iiyi bile olabilir eşin ve senin açından kamera sistemi kurarsın dahada tedirgin olursan ama annende haklı

01/24/2012 13:00:00

aslıbulut, işe başlayınca aynı strese ben de giricem.anlıyorum kaygını.ama elden gelicek başka bir şey olmayınca kabullenmekten ve yolu ona göre çizmekten başka seçenek kalmıyor.yapman gereken iyi araştırmak ve iyi referanslar bulmak.gerisi Allah a emanet.iyi bir bakıcı olduktan sonra önemi yok gerisinin.Allah iyilerle karşılaştırsın.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 MART ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...