nerdesiniz Mart Anneleri?

Ynt: nerdesiniz Mart Anneleri?

01/24/2012 15:34:00

Ben de o sebepten ise baslamayip ucretsiz izin aldim.. Annem babam beraber gider benim her yere bi de, ikisi gelip bir iki sy ancak bakrlar , sonra krese gidecek :( Baban da gelse, gecici bi ev bulsaniz esyali filan, gecici olunca kabul etmwz mi baban, calismiyorsa?

01/24/2012 16:04:00

övgüşş kreş mi düşünüyosun sen

01/25/2012 11:21:00

Daha iyi olur gibi Handanim ya, birkac ay, akabildikleri kadar annemler bakar, sonra kres.. İki yasinda filan olacak o zaman

01/26/2012 10:28:00

babam gelmez maalesef.değişik bir karakter.arada geliyor çocuğu sevmeye o kadar.çok kararsızım ya.bir yandan küçücük çocuğu nasıl bakıcıya veririm diye düşünüyorum.bir yandan kreş için küçük diyorum.bir yandan şu an sıkışık olmamıza rağmen çok dikkat ederim harcamam ücretsiz izin mi alsam diyorum.c.tesi görüşeceğiz bakıcıyla.asıl o zaman karar vereceğim.ilk elektrik çok önemli.

01/26/2012 11:31:00

hayırlısı olsun canım benimde 1 ayım kaldı ücretsiz iznimin bitmesine annem bakacak kıza ama beni endişelendirende annemle kocam arasındaki sorunlar sanırım beni zor günler bekliyor.

01/26/2012 13:07:00

Calismayip evde oturmak da zor kzlar ya, calismaya alistiysaniz, bi sekilde ayrilmak gerekiyor kuzularimizdan, zor olsa da, insallah kolay atlatiriz bu zamanlari..

01/26/2012 13:11:00

gerçekten evde olmak ta zor ücretsiz izin bizi maddi olarakda epey zorladı ama pişman mıyım kesinliikle hayır :)

01/26/2012 13:11:00

gerçekten evde olmak ta zor ücretsiz izin bizi maddi olarakda epey zorladı ama pişman mıyım kesinliikle hayır :)

01/26/2012 14:28:00

kesinlikle pişman olunacak bişey değil.sonuçta sıkıntılı günler çocuklarımızla biraz daha fazla zaman geçirmek için değer.eğer çocuğa annen bakacaksa kesinlikle beraber yaşamamayı tavsiye ediyorum.onun da aynı şehirde farklı evi olursa çok sıkıntı olmaz ama benim durumumdaki gibi başka şehirden gelip kalırsa arızalar başlıyor.tabi herkeste durum aynı olmak zorunda değil.benim annem çok iyidir çok çok fedakardır ama çok karışır.çene maaşallah hiç durmuyor.ne yazıkki eşimin işiyle ilgili kötü günler geçiriyoruz buna şahit oldu.sürekli bana nasihatler, evde negatif bir hava..çok arada kalıyorum ve çok yıprandım.eşim de altta kalan bir tip değil.her ikisi de bana yükleniyor.annem haklı çoğunlukla ama ona eşimi savunmak durumundayım yoksa iyice kalkanları kuşanıyor.eşime de her fırsatta sesini kesmesini söylemekten yoruldum.annem bizim evde psikolojisinin bozulduğunu bizim onu yıprattığımızı söylüyor belki de haklı.ama benim de suçum yok.şimdi üzülüyorum o gidecek bakıcıya kalacağız diye ama her işte bir hayır olduğuna inanıyorum.inşallah hakkımızda hayırlısı

01/26/2012 14:28:00

kesinlikle pişman olunacak bişey değil.sonuçta sıkıntılı günler çocuklarımızla biraz daha fazla zaman geçirmek için değer.eğer çocuğa annen bakacaksa kesinlikle beraber yaşamamayı tavsiye ediyorum.onun da aynı şehirde farklı evi olursa çok sıkıntı olmaz ama benim durumumdaki gibi başka şehirden gelip kalırsa arızalar başlıyor.tabi herkeste durum aynı olmak zorunda değil.benim annem çok iyidir çok çok fedakardır ama çok karışır.çene maaşallah hiç durmuyor.ne yazıkki eşimin işiyle ilgili kötü günler geçiriyoruz buna şahit oldu.sürekli bana nasihatler, evde negatif bir hava..çok arada kalıyorum ve çok yıprandım.eşim de altta kalan bir tip değil.her ikisi de bana yükleniyor.annem haklı çoğunlukla ama ona eşimi savunmak durumundayım yoksa iyice kalkanları kuşanıyor.eşime de her fırsatta sesini kesmesini söylemekten yoruldum.annem bizim evde psikolojisinin bozulduğunu bizim onu yıprattığımızı söylüyor belki de haklı.ama benim de suçum yok.şimdi üzülüyorum o gidecek bakıcıya kalacağız diye ama her işte bir hayır olduğuna inanıyorum.inşallah hakkımızda hayırlısı

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 MART ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...