nerdesiniz Mart Anneleri?

Ynt: nerdesiniz Mart Anneleri?

03/11/2012 20:52:00

Aysecim, insallah duzelir bu durum, cok cok gecmis olsun.. Dualarim seninle.

Ne zamandir yazmamisim..

Yasgunumuz oldu bizim bi haftanoldu, bu arada annemler geldi yasgununden once, o yuzden pek giremedim, hala da buaradalar, maalesef Carsamba gidiyorlar:/

Yasgunumuz guzel oldu, bayaca kalabaliktik, kuzum uyku saatini cok sasirdi, uyumadi butun gun, ama yine de cok huysuzlanmadi neyse ki, degisik geldi herhalde kalabalik, coluk cocuk.. Hediyeleri acarken cok mutlu oldu:) Buyudugunu anladim orada, her pakette oouuvvv diye sasirdi.. Sevdigi ya da ilgisini ceken bir sey olunca ooouuuvvv diyor. :)

İki gun onceden kosturmacaya basladik, aslnda cok kisa surede bitecek isler kizimin huysuzlugu yuzunden cok uzadi. Annemlere de cok alisik olmayinca biraz o da etkiledi, sonra bizim gerginligimizin kuzuya yansidigini anladim, onun yasgnu, biz hazirlik yapiyoruz diye onu bosluyoruz, agladikca daha huysuzlaniyor. Kestim onu uzmeyi:) O da daha rahatladi, siz de cok gerilmeyin hazirliklari yetistiricem diye, hata ettim ben once..

Yasgununden sonra asimizi da olduk, birkac gun burnu akti, hastalandi sandim ama herhalde asidandi, gecti sonra.. Bir gece burun tikanikligindan uyuyamadi. Aklinizda olsun..

Haberler bu kadar :)

03/12/2012 08:23:00

Övgücüm çok teşekkürler, İnşallah geçer de ben de yazarım buraya:))dua için de teşekkürler duygulandım:)

Defne kuzusunun doğum günü kutlu olsun, anne babası ve sevdikleriyle uzun, sağlıklı, mutlu ömrü olsun hep gülsün:)) hediyeleri açarkenki şaşkınlığı, o ouvvv sesleri eminimki çok tatlıdır canım benim:)

aşı için de geçmiş olsun, burun akıntısının aşıyla ilgisi nedir,aşı mı yapıyor hımmm geçmiş olsun kuzuya:)

özletme kendini arada gel, annengille iyi keyifli zamanlar,az kalmış gitmelerine de senin için zor olacaktır, Defne de tam alışmışken.

sevgiler,kendine iyi bak:)

03/12/2012 15:56:00

Pnomokok asisi oluyor ya, ben ondan diye dusundum, birkac arkadasta daha olmus asidan sonra.. Kesin bir bilgi degil ha, varsayim :)

Guzel dilekletin icin cok tesekkur ederiz canim benim, butun kuzularimiz saglikla buyusun, mutlu olsunlar, guzel gunler gorsunler insallah :)

03/12/2012 18:03:00

kızlar aranızda bebeği emzik almayan, geceleri çok sık uyanan ve buna çözüm olarak gece beslenmesini kesmiş biri var mı.ben deniyorum dr tavsiyesi üzerine.tek çare gece meme vermeyeceksn dedi.dün kıyameti kopardı ama sallayarak emzirmeden uyuttum.çok ağladı.ne kadar sürede alışır.ve gündüz ne sıklıkta emzirmek gerek.fikri olan varsa lütfen yazsın çok kararsızım.ama çok yoruldum geceleri kalkmaktan bi de işe gidiyorum.

04/23/2012 14:51:00

Cok zamandir bakmamisim buraya.. Nasilsiniz ahali? Aslibulut emzirmeden uyutmayi basardin mi, bi ay olmus gerci sorali.. Biz iyiyiz, Defne azi disini cikariyor ve huysuz cok.. Yurumedi hala, ilk arabam esliginde evi turluyor butun gun.. Sizin bebisler ne durumda?

04/23/2012 19:32:00

yok be cnm.uğraşamadım.aslında oluyodu ama çok yoruldum çünkü emmeyince uykusu açılıyodu bulutun gece ayaktaydık.bu sefer ben tam zombi oldum.neyse emzirmeyi kökten kesince düzelir diye ümit ediyorum.hala full uyanıyor:(

04/24/2012 17:39:00

Gece yatmadan muhallebi gibi bir sey verirsen tok tutar belki uyanmasi azalir mu? Bi de uyandikca su veren arkadaslar vardi, suyun tadini istemeyince kalkmiyormus artik ebekler ama tabii bu biberonla mama alanlarda daha cok ise yarar.. Kac kere uyaniyor gecede? Bizimki bir derdi yoksa 2 kez filan uyaniyor ama dis cikiyorsa, huysuzsa filan bazen yarim saatte bir uyaniyor

04/24/2012 19:26:00

ah ah 2 kez bana rüya gibi geliyor.6-7 kez uyanıyor.bu arada muhallebi vs verdim bir işe yaramadı çünkü açlıktan uyanmıyor. dr meme bağımlısı alışkanlıktan kalkıyo diyor

04/24/2012 19:58:00

Aynı sorun var bizde de meme bağımlısı ama gece beslenmesini kesmek ustemiyorun gündüz isterim esmemiyor zaten gece bari emsin diyorum dediğin gibi emzirmeyi kesince düzelir diye umuyorum

05/14/2012 06:09:00

gece bizim kız da uyanıyor arkadaşlarım, 4-5 kez uyanıyordu bu aralar Maşşallah diyeyim daha azaldı sanki, haaa 2 gündür de yanımızda park yatağında yatıyor sabah kadar. Biliyorum yanlış ama bu 2 gün öncesine kadar benim biraz da üşengeçliğimden yanımızda ortamızda yatıyordu. Gece kalkınca park yataktan kaldır,emzir sonra koy zor oluyordu ama 2 gündür üşenmiyorum artık.

Odasını ne zaman ayıracaksınız, ya da ayrı odada uyutan var mıydı aramızda???

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 MART ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...