nerdesiniz Mart Anneleri?

Ynt: nerdesiniz Mart Anneleri?

09/06/2011 15:15:00

Sana Aysecim sana:) Mama sandalyesi kullaniyorum ben, bir sureligine oyaliyor, ilerde bu sure artacak diye umut diyorum. Bir de kendi yemegini doke saca da olsa yedirmeyi planliyorum, buyuk konusmuyorum insallah, o aylara hazirlik :)

09/07/2011 04:37:00

peki markası nedir? şöyle hesaplı bir şey olsun ama güzel, kullanışlı da olsun istiyorum ama.
hepsiburada dan mı alsam acaba

09/07/2011 12:15:00

arkadaşımın kızıyla benim meleğimin arası iki ay birlikte yoğurt yediriyorduk onun zilli ikinci kaşık gelene kadar ağlıyor benimkide dolu kaşığı görünce ağlıyor. Allahım nerelere vurayım başımı :( bir daha onunla beraber yemek yedirmem kızıma doğrudan depresyon sebebi :(

09/07/2011 12:43:00

Bendeki chicco polly. 230-260filan arasi degisiyor fiyatlari ve bence cok fazla. Bir suru ozelliginin olmasina gerek var mi bilmiyorum, belki simdi sadece basit seyler yedigi icin, daha dogrusu sadece tadina abktigi icin fark etmiyoruz, ama bana yine de afili mama sandalyesi gereksiz geliyor. Bakalim buyuk mu konusuyorum gprucez. Mama sandaalyesini gec olmadan almak lazim ama bence, gec alinca alismiyorlar cevremde gordugume gore. Cocuk icinde saga sola uzanirken devrilmesin, saglam olsun, yeter bence. Hepsiburadadan alacaksan da onceden gor bir magazada bence. Cok kalteli gorunup cok uyduruk olanlar var

09/07/2011 12:44:00

Scanturk onunki iki ay buyuk mu kucuk mu.. Belki seninki yogurt sevmiyor. damak tadi var:)

09/07/2011 13:04:00

sağol fiyonkcum:) evet 230-260 beni aşar samimiyetle cevaplamışsın ayrıca teşekkür ederim. Hani atanmış göreve başlamış olsam diyorum o zaman alırmıydım bak bilemiyecem şimdiden söylemek zor.
ayyy şimdi de salıncak mı alsam diye kafa yoruyorum
salıncak mı mama sandalyesi mi haa sizce mama sandalyesini fonksiyonlu kullanamaz mıyım ki:)

09/07/2011 20:43:00

slm bende yeni katıldım.oğlum 8 mart doğumlu.biz mama sandalyesini ikeadan aldık.sade ve basit ama sağlam görünüyor.çok uzun süre oturmuyor oğlum karnı biraz doyunca kıvranmaya başlıyor.alacaklara tavsiye ederim

09/08/2011 07:45:00

bulunduğumuz yerde ikea yok maalesef:(

09/08/2011 09:21:00

Rica ederim balkizin annesi :) Salincak isini bilemedim, mama sandalyesinin onunde oyuncaklari filan da duruyor ya, oynuyor oyalaniyor biraz. Salincagi twcrube etmedigimden bilmiyorum..

09/08/2011 09:22:00

Hosgeldin Nurselif:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 MART ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...