nerdesiniz Mart Anneleri?

Ynt: nerdesiniz Mart Anneleri?

09/10/2011 18:14:00

demek ki benziyor huyları :) berilinde anı anını tutmuyor ben ücretsiz izin aldım ayın 15 inde iznim başlıyor. kızım çok nazlı emiyor işe başlasam kesim emmeyi bırakacaktı bende bir yaşına kadar kendim bakmak istedim umarım iyi olur

09/11/2011 04:58:00

ben de ücretsiz izne ayrıldım gçtiğimiz p.tesiden itibaren bi yandan iyi ettik bi yandan kötü,ayrılması  daha zor olacak bizim için

09/13/2011 05:44:00

Handan iznin hayırlı olsun canım. Üzülme en iyisini yaptınız, bebeğin sana ihtiyacı var, işine gene dönersin ama bebeğinin bu yılları bir daha gelmez. Allah yardım eder. Bak bize kiradayız 500 tl gidiyor her ay. (kira- apartman görevlisi parası, vs.lerle) tek maaşız, zor oluyor ama gene de Allah yardım ediyor, kötü ettik diye düşünme nice insanlar kaç maaşla geçiniyor, 1 sene değil mi ücretsiz izin bunlar da geçer, canımızı sıkmayalım...

09/13/2011 12:24:00

bende işe başladım ama hala kararsızım bi süre deneyeceğim çalışmayı olmazsa izne ayrılacağım.birkaç haftadır bizimki geceleri sürekli ağlıyor,emmek istiyor hep anlayamadım derdi ne.diş olabilr dedim ama hala görünen bişey yok.bide geceyi uykusuz geçirip sabah 6 da uyanmıyormu...sanki işe yetişecek:)

09/14/2011 13:39:00

bizim kız da önceleri 6.30 hep kalkar dakik hiç şaşmazdı şimdi 7 de kalkıyor haaa geceleri kaç defa kalktığını söylememe gerek yok sanırım:) ek gıdaya geçiş yaptıktan sonra böyle oldu ilk mamaya başladıktan sonra desek daha doğru olur. Eskiden daha iyiydi ama 6.30 du ama gece ben kaldırmasam hiç uyanmazdı sabaha kadar uyurdu şimdi o beni kaldırıyor:))

09/15/2011 10:37:00

ayşecim teşekkür ederim canım.her şey miniklerimiz için...

09/15/2011 10:59:00

rica ederim, özledin mi okulu yoksaaa:))

09/20/2011 11:33:00

Merhaba bu siteye bugün kayıt oldum. Ne yapacagımı tam olarak bilmiyorum. Antalya'da yaşıyorum. Çalışıyorum. 6,5 aylık kızım var. Paylaşımlarınıza katılmak istiyorum. Sevgiler..

09/20/2011 11:36:00

Seda sen Baharin annesi misin?

09/20/2011 17:39:00

hoş geldin seda,kk ya da hoş geldin:)ben kk dan ponyo:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 MART ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...