selpak, silen, solo'ya yardım talebi..

<12>

Ynt: selpak, silen, solo'ya yardım talebi..

10/25/2011 11:38:00

gönderdim.

10/25/2011 11:44:00

gönderdim...umarım güzel sonuçlar alırız...

10/25/2011 11:48:00

gönderdim.

10/25/2011 12:54:00

Sayın İlgili,

·İpek Kağıt olarak, Van’da yaşanan depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Kuruluşumuz Van'daki depremin acılarının hızla sarılmasına destek olmak amacıyla, Eczacıbaşı Topluluğu kurumsal yardım kampanyası kapsamında, tuvalet kağıdı ve kağıt havludan oluşan ürün setimizi Kızılay aracılığıyla bölgeye gönderiyoruz.

Konu ile ilgili göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür eder, bir daha böyle acı olayların yaşanmamasını dileri.z

Saygılarımızla,

Sennur Vanli

Dijital Pazarlama Sorumlusu

İpek Kağıt

Kanyon Ofis

Büyükdere Cad. No:185 

Levent 34394 - İstanbul

Telefon: 0212 371 78 71

Faks: 0212 353 13 50

www.ipekkagit.com.tr

www.yarinlarasozumuz.com

10/25/2011 12:55:00

süpersinizzzzz 

10/25/2011 13:00:00

BANADA GELDİ CEVAP:)))

10/25/2011 13:00:00

Sayın İlgili,

·İpek Kağıt olarak, Van’da yaşanan depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Kuruluşumuz Van'daki depremin acılarının hızla sarılmasına destek olmak amacıyla, Eczacıbaşı Topluluğu kurumsal yardım kampanyası kapsamında, tuvalet kağıdı ve kağıt havludan oluşan ürün setimizi Kızılay aracılığıyla bölgeye gönderiyoruz.

Konu ile ilgili göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür eder, bir daha böyle acı olayların yaşanmamasını dileriz.

Saygılarımızla,

Sennur Vanli

10/25/2011 13:19:00

Sayın İlgili,

·         İpek Kağıt olarak, Van’da yaşanan depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Kuruluşumuz Van'daki depremin acılarının hızla sarılmasına destek olmak amacıyla, Eczacıbaşı Topluluğu kurumsal yardım kampanyası kapsamında, tuvalet kağıdı ve kağıt havludan oluşan ürün setimizi Kızılay aracılığıyla bölgeye gönderiyoruz.

Konu ile ilgili göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür eder, bir daha böyle acı olayların yaşanmamasını dileriz.

Saygılarımızla,

Sennur Vanli

10/26/2011 08:20:00

Sayın İlgili, ·        

İpek Kağıt olarak, Van’da yaşanan depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Kuruluşumuz Van'daki depremin acılarının hızla sarılmasına destek olmak amacıyla, Eczacıbaşı Topluluğu kurumsal yardım kampanyası kapsamında, tuvalet kağıdı ve kağıt havludan oluşan ürün setimizi Kızılay aracılığıyla bölgeye gönderiyoruz.

Saygılarımızla, 

Sennur Vanli
İpek Kağıt
Kanyon Ofis
Büyükdere Cad. No:185
Levent 34394 - İstanbul

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...