İzmir, hatay, bakıcı

12/17/2012 16:12:00

Merhaba,

İzmir hatay asker hastanesi civarında oturuyorum. 18. ayının içinde olan kızımın bakıcısı işi bıraktı.

Ortalama olarak hafta içi, en geç sabah 07.45 akşam 19.30 arası, benim evimde bakılmasını istiyorum.

Hafta içi nadiren mesailerim olabiliyor. Ailelerimizden kimse İzmirde yaşamadığ için zaruri durumlarda Cumartesi günleri yarım gün gelmenizi talep edebilirim.

Gündüz öncelikle ve öncelikle tümüyle kızımın bakımı, beslenmesi (yemek yapmak dahil), oyun oynaması, güzel havalarda parka götürülmesi, eşyalarının bakımı ve düzenlenmesi konularında yardımcı olabilecek; Müsait olunan zaman dilimlerinde ise kızımın sağlını etkileyecek derecede ufak tefek ev işleri yapabilecek bir yardımcı arıyorum.

Maksimum 800-850 TL civarı ödeme yapabilirim. Ayrıca sigorta yaptırma imkanım yok.

Kızımın ikinci bakıcısı olacağı için en azından kreş yaşına kadar (minimum 1-1,5 sene) bize refakat edebilecek kişiler tercihimdir.

İlgilenenler ayrıca 0.533.7434702 no.lu hattımdan telefon ya da SMS yolu ile ulaşabilirler.

Allah herkesin gönlüne göre versin, hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.

Sevgiyle kalın.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...