HAMİLE NEFES EĞİTİMİ

01/18/2013 13:50:00

JHayatınız değişiyor

öte bir parça var ve herkes onu bekliyor. Muhteşem bir heyecan var evde. Ama kaygılar, korkular hamileliğin başladığı andan itibaren başlıyor. Arkadaşlarla yapılan sohbetlerde duyulan kötü doğum hikayeleri de bu kaygıları daha fazla arttırıyor.   Artık sizde sizden

Bizler ise gebeliğin 20. haftasından sonra başlayacağımız nefes egzersizleri ile, hem gebeliğin hem de doğumun daha rahat geçmesini sağlıyoruz

DOĞRU NEFES?  NEDEN

Doğru nefes bebeklerin sakin, huzurlu olarak dünyaya gelmesini, annenin de rahat doğum yapmasını sağlar. Aynı zamanda anneye daha fazla enerji, sağlık, dengeli ve güçlü bir beden, dingin bir zihin, güçlü bağışıklık sistemi, huzur ve mutluluk sağlıyor. Nefes eğitimi sayesinde zihinlerine olan güveni yeniden sağladıklarında, doğumun coşkusunu ve doğum anındaki o muhteşem büyüyü doyasıya yaşayabiliyor.

JBU MUHTEŞEM BÜYÜ YAŞAMAK İSTİYORSANIZ SİZLERİ EĞİTİMİMİZE BEKLİYORUZ 

EĞİTİM SÜRESİ :4 HAFTA

EĞİTİM BAŞLANGIÇ TARİHİ:2.02.2013

KONTENJAN:6

EĞİTİM İÇERİĞİ VE ÜCRET BİLGİSİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

EDA DİLHAN AYDIN

KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI-NEFES KOÇU-ÖĞRETMEN

TEL:0 533 601 33 51

E-MAİL:info@edniacoaching.com

ADRES:GÜNİZ SOKAK 35/9 TUNALI HİLMİ

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...