Psikodrama ile tanışmalısınız.

03/10/2011 20:21:00

Merhabalar arkadaşlar, psikodrama ile çevremdeki herkesin tanışmasını istiyorfum, bu çalışma da kar amacı taşımıyor, maliyet (süpervizyon-yer ücreti)grup üyelerince paylaşılacak, bu tip hizmetler pahalı olduğu için böyle bir imkanı haber vereyim istedim. Sevgiler...
PSİKODRAMA YAŞANTI GRUBU

‘İkinci kez yaşanan her gerçek, birinciden kurtuluştur.’

Moreno

Psikodrama, olayların, duygu ve düşüncelerin dramatize edilmesine,

yani rol oynamaya dayanan bir ruhsal geliştirme ve tedavi tekniğidir. “Psikodrama yaşantı grubu” ise kendini tanımak, psikodrama ile tanışmak, ilişkilerini sorgulamak,

duygu dünyalarına bakmak ve çeşitli ruhsal sorunlarına çözüm üretmek isteyen herkese yönelik

bir yaşantı grubudur. Psikodrama oturumlarında geçmişteki bitmemiş işleri, ukde kalanları, özlemleri, günlük olayları, kararsızlıkları

acıları, mutlulukları, utançları, tanık olunan anları, gelecek planlarını sahneye taşıyarak, onlara dokunma ve onlarla

yeniden karşılaşma fırsatı bulacaksınız. “Birlikte olma” nın size vereceği cesaret ile…

SÜRE:                        Haftada 1 oturum (2 saat)

Toplam 10 hafta

BAŞLANGIÇ:           Mart sonunda başlayacak olan çalışmanın kesin tarihi grup üyelerine duyurulacaktır.

YER:                           Dereboyu Cd. Kaynak İş Merkezi No: 41/A Kat:1 Daire:6 Mecidiyeköy

LİDER:                      Uzman Psikolojik danışman Nihan KALKAN (Psikodrama Öğrencisi)

Süpervizyon Psikodramatist Neşe Karabekir

KONTENJAN:        14 kişi ile sınırlıdır.

Kayıt için nihankalkan@gmail.com adresine iletişim bilgilerinizi içeren bir mesaj atmanız gerekmektedir. Başvuru sırasına öncelik verilecektir.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...