YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

09/28/2011 17:29:00

Merhaba ben ebe seda kollu hamilelik ve doğumun sizi yenileyeceğini sakın unutmayın..

Yapmanız gerekenler:Nefes eğzersizleri,yürüyüş yada hamile platesi,abartmadan yemek yemek.. bunlara dikkat etmeniz size inanılmaz bir pozitiflik kazandıracak..

bunun yanında hormonların sizi anneliğe ve anneliğin sonsuz duygularına hazırladığınıda unutmayın..

Sevgiler..

09/28/2011 17:46:00

ben oğlumla 2,5 yıl birebir ilgilendim.sonrada haftada 3 gün kreşe başladı.bu süreçten hemen sonra doğuma hazırlık kursları vermeye başladım.işimde çok kısa sürede ilerledim

Diyeceğim şu ki belli bir süre kesinlikle çocuğunuzla beraber olun.mecburiyet yoksa çalışmayın.çünkü çocuk güven duygusunu annesinden alır ve bu duyguyu hayatının her aşamasında kullanır..

kariyerinizi etkilesede hatta sıfırlasada emin olun gün gelir çok daha iyi bir yerden başlayıp ilerleyebilirsiniz.

yavrularımız bir melek aslında..ve inanılmaz mucizeleri var hayatımıza..

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

09/28/2011 18:32:00

Topu topu 1 gün yanliz bıraktım sizi muhabbet uzamış kıskandım ama. Kizmi olsun erke kmi? Vallahi evladın kızı erkeği olmaz derim hep ama yok öyle bisey tabiiki insan herikisinede sahip olmak istiyor. Kızımda doktor 7. Aya kadar erkek dedi. Sok olmuştuk. Şimdi tabii biraz erkekte gönlümüz ama enteresan bir sekilde mınızın bir tarafım kız bekliyor. Garip. Fatma antalyadayim su an. Uzun yolu bende çekemiyorum artık uçakla geldik. Rahatti tabi. Evde kahvaltı, öğle vakti Antalya . Mis gibi. HAdi size iyigeceler, tekrar yazarım bir ara

09/29/2011 07:46:00

Günaydın millet:)

Eylem, ailen filan mı var orada?
dün karşılaştık bir ara, zaten öyle olursa sohbetin tadı çıkıyor diğer türlü yaz 4 saat sonra birileri yazsın hoş olmuyor:)

Eğer maddi bir zorunluluk yoksa evet anne ile büyümeli çocuklar ama herkes bunu yapamayabilir ve bu dünyanın sonu değil, anneleri ile büyümeyen çocuklar yeterli özgüveni kazanamayacak diye birşey de yok, sadece anneler arada çok yıpranıyor herşeye yetişebilmek adına...

09/29/2011 07:59:00

Daphne anladığım kadarı ile öğretmensin??

Necla çocuğun karakteri ile de alakalı bazı durumlar, biz elimizden geleni yapalım da :)

09/29/2011 08:13:00

Günaydın kızlarrrrr.... ben geldim veeeeee pıt pıt atıyorrrrrr kalbimiz :))) 

yine ağladım...... yine içim bi tuhaf oldu... yine tüm duygularım şaha kalktı.... 10.yuda doğuracak olsa böyle mi hisseder insan acaba... ??? 

allaha şükür herşey yolunda. sonra ki randevu ekim sonunda. 

cadaloz anne iyi tatiller... 
fatma - daphne - neclasude günaydınlar....

çalışma konusu.... hayatımda verdiğim zor kararlardan biri...  allaha şükür durumumuz kötü değil... ama eşimde bende özel sektördeyiz. hep şunu düşündük. ikimizinde garantisi yok. birimizden birimizin işiyle ilgili bi sıkıntı olsa... diğerimizin kazancı.. eve katkı. 
ve oğlumun bizim geleceğimiz için birikim yapabilme adına çalışmak şart. oğlumu 5,5 aylıkken anneme bırakıp  işe başladım. şimdi 2. geliyor... ve doğum izninden sonra tabi şartlar ne getirirr bilemem ama... yine işe geri dönerim diye düşünüyorum....

bu benim için bazen çok zor oluyor.... hiçbişeyini ilk siz göremiyorsunuz düşünsenize. koca bir günü onunla geçirememek uyurken bırakmak... akşam onu alıp mecburen mutfakta vakit geçirmek... apar topar işleri halledip.. onun uykusu gelmeden en azından  1-2 saat  onunla verimli zaman geçirebilmek. 
heleki şimdi... uyku gözümden akıp kolumu kaldırmaya halim kalmazken... 
onun gülüşünü görmek... mutlu olduğunu ... sağlıklı olduğunu bilmek.... tüm yorgunlukları sıkıntıları alıp gidiyor...... 
offf çok yazdım sabah sabah....
duygusal bi günümdeyim galiba.... :))

09/29/2011 11:23:00

Hayırlı olsun Alev'cim:)))

Benimde pazartesi kontrolüm var hayırlısıyla :))

09/29/2011 12:26:00

Kızlar ne iş yapıyorsunuz?

09/29/2011 12:31:00

Off işte insanın böyle bir mesleği oluncada hadi denince bırakamıyor işte, kardeşimin eşide avukat ama çocuk yapıp evde kalmaya çok hevesli, şimdi para biriktiriyorla rki çocuk olunca bir süre çalışmayabilsin :) daha 1 yıllık evliler ama çok hevesliler bebişlere :)

Çok kolay gelsin sana, herşey gönlünce olsun, kocişin öyle çok kazansın ki sende gönlünnce istifa et( hamişin duası kabul olurmuş :D )

09/29/2011 12:46:00

Aynen kimin için çalışıyorsun ki çocuklarının refahı ve geleceği için değil mi :)) bazen sıkıldım çalışıcam diye söyleniyorum da sizi okudukça  vazgeçiyorum :)) ama evde olupta hep aynı şeyleri yapıp o döngüye girmekte çok sıkıcı ve yıpratıcı olabiliyor

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...