YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

11/22/2011 08:00:00

vay tam güçlü kuvvetli,savaşçı bi isim..kesim hareketli,ben tenci olur:)seninki boğa mı oluyor?

11/22/2011 08:01:00

sanırım ankarada ben ve daphne dogum yapacagız:) ozel hastaneler 3500 den baslıyor,5000 e kadar olanlarda var.ben ıyı bır dok.arıyorum.bırkac ısım buldum ama 7ayımdan sonra ankaraya gelecgım ıcın doktorla ne kadar bag kurabılırım bılemıyorum? ewe uzaklık sorun tabı ama yakınlarda ıyı degıl.kafam karısık.ankara ıcın onerılerını beklıyorum:)

11/22/2011 08:08:00

günaydın.kız hasta yine nedir bu çektiğimiz yaaa maflor var evde vereyimmi dedim ama.herhalde götüreceğim hastahaneye başka birşey yok sırf ishal lokmayı yerken yapıyor afedersiniz.
ssk herzaman lazım kızlar ama sadece doğum için özel sigorta şart artık.ssk ya bağlı özel  hastahanelerde bile özen yok.ben hastahanemdende doktorumdanda çok memnunun yoksa kızın doğumunda daha iptal ederdim sigortamı, bulunsun işte kenarda senede 1000 tl çok ciddi bir rakam değil, ayrıca hastalık var saglık var ne olacagımız bellimi kaza olabilir , ameliyat gerekebilir, bunları düşününce biraz gözden çıkarabiliyor.insan ama sigorta yoksa insanı soyup soğana ceviriyorlar, anne olarak arada sırada kendimizide düşünelim artık okadar,
 yiğitalp güzel isim beğendim, ismiyle yaşasın yavru.senem robin ege okudum yanlışlık yok değilmi, eşin yabancımı,?

11/22/2011 08:30:00

evet robin ege...ama eşim yabancı değil,enternasyonal bi isim koyduk...dünya vatandaşı ne de olsa...bi de eşim doğulu,robin kürtçede güneşi görmek demek...ben de egeliyim...e oğluş da rusya da ortaya çıkınca böyle oldu..karma sentez yani benim oğluşum..

11/22/2011 08:41:00

O PATATESİ BİR YEDİREBİLSEM DAHA NE İSTERİM NECLA ,  ŞİMDİ MAFLORU ZORLA-BERLE YEDİRDİM . PATETESİ ANCAK KIZARMIŞ YER, YEMEKTE FALAN ÇAKTIRMADAN YEDİRİRİM.NEYSE İLAÇI İÇTİ YA ONADA ŞÜKÜR.EŞİMLE BERABER GECE BİRDEN BERİ UYKUSUZUZ,ASUDE YANIMIZA GELDİ, ÜSTÜÜ ÖRTMEZ, BAŞAŞŞAĞI YATAR, BABASINI İSTEMEZ, ...ÖYLE OLUNCA SABAHA KADAR UYUYAMADIK, İLK EŞİM KALKTI KIZLA SONRA ONU YATIRDIM BEN KALKTIM BİR SOFRA HAZIRLAYAYIM ADAMA, KENDİNE GELSİN.ÖPTÜM SİZİ.BYY

11/22/2011 08:46:00

çok geçmiş olsun eylem...
kızlar ebrunun sitesinde 15liraya ürünler var bugün,ayrıca %50 indirimli grupta kot etekler de var..ilgililere duyurulur:))

11/22/2011 12:36:00

off hasta olmasınlar, bende merte lokma yediremiyorum sabah biraz yedi, geldi eve okulda da yememiş tek lokma yemedi küstüm ona tv yi kapattım uykun geldiyse oda git uyu ben uyumayacağım seninle dedim mahzun mahzun oturdu sonra gitti yattı daha gitmedim yanına uyuduğunu sanmıyorum henüz ama içim de acıdı, yemek yemediği için süt te yok sana dedim ki en sevdiği şey uyumadan önce süt içmektir:(((((((((

11/22/2011 12:50:00

hasta değil ki ama Necla ya:(( anlamadım neyi var, siinir olmuş durumdayım, 3 yaşında ve ilk yalnız gidip uyudu yatağında :S

yok ebrunun  normal sanki, ben M alıyorum normalde de M gidiyorum zaten

11/22/2011 12:52:00

ben bunun siyahını aldım, içine beyaz gömlek siyah çorapla giyiyorum elbise olarak harika oluyor öneririm ;)

http://www.ebrumaternity.com/?page=product&id=689&urun=Hamile-Tunik-

11/22/2011 13:02:00

bence sana olurlar canım, S almalısın bence ;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...