YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

11/23/2011 15:16:00

ay fatma vallahi bunu koymadan edemedim el emeği göz nuru kızımın beşiği annemle beraber yaptık, şimdi oğlan için yeniden modifiye edeceğim inşallah, seninki haarika ben grili istiyordum ama mavi de ayrı bir hava var, bu çingene beşikler 5-6 aya kadar kullanlabşliyor ben ilk başta bunu kullanacagım sonra bir park yatak , 1 yaşından sonrada oda düşünüyorum...banu hoşgeldin, hayırlı olsun bebeğin.

11/23/2011 15:21:00

Fatma gerçekten çok heyecanlı. Umarım sağlıkla kucağımıza alabiliriz hepimiz bebişlerimizi.
Teşekkürler daphne hoşbulduk.

11/23/2011 15:22:00

Hepinize çok teşekkürler, hoşbulduk :)

11/23/2011 15:30:00

Eylem kızının beşiğine çok emek vermişsiniz belli.Ellerinize sağlık. Oğlun için de yaptığın dizaynı görmek isterim bittiği zaman. Yaşasın hamarat anneanneler ve babaanneler :))

11/23/2011 16:11:00

çaylak hamişler (takip edebildiğim kadarıyla bunlar ben zeynep ve banu oluyoruz), tecrübeli annelerin tecrübelerinden yararlanıcaz tabi dimi :)) bu arada çaylaklar hep kız bekliyor sanırım, cici kızlar ;)
eylem ve fatma, bu süslü beşik fikrini benim de annem koymuştu kafama, daha hiçbir hazırlık yapmadık ama bebek beşiklerini veya park yataklarını accaip şaşalı şekilde süsleyen bir yer vardı, orada görünce bayıldım ben de, bir de sizde görünce böyle özendim valla :) ben de yaptıracağım kızıma inşallah...

11/23/2011 16:23:00

herkes erkek bekliyordu,çaylaklarla!kızlar çogaldı.yeni gelenlere merhabalar,hoşgeldiniz.mutlaka siz bizden daha heyecanlısınız.ikinciler genelde birincilerle uğraşmaktan kaynıyor arada.benbazen hamile olduğumu bile unutuyorum,oderece yani:)
eylemcim ellerinize sağlık şahane,ikincinin kaderi birincinin malının üstüne yatmakişte:))ya ben bunlara 2ay bebe zor sığar diyordum,o kadar yatabiliyorlar mıbu sepetlerde..?benim oğluşumun yatak olayı çok komikti.bi magazaya gitmiştik alışveriş için,orada acayip kullanışlı,geniş(sıksan 1yaşına kadar yatırabilirsin),lila rengi bibeşik vardı.tek kalmış,100liraya satıyorlardı.."aman nolcak canım lila olsun oğlumun erkekliği mi eksilr?"diyerekten aldım beşiği.şimdidiyorum bari bu kız olsun da renginin hakkını versin...

11/23/2011 17:55:00

mertinkide böyleydi :D ama renk maviliydi onu bulamadım
Eylemcim bayıldım beşiğinize, aslında kervanda gördüm bir tane muhteşem ama fiyatını bile sormadım 3 ten aşağı olacağını sanmıyorum:)) sonra bu beşiği görünce bayıldımm, bunlara 6-7 ay yatabiliyor bebekler ama ben zaten max.4 ay tutuyorum yanımda sonra odasına :D o kadar yatırmak içinde o kadar para vermek anlamsız geliyor :)

11/23/2011 19:05:00

peheeyyy çok şirinn bu..evet maskoda oda bakarken yuvarlak böyle saraydan çıkma birşey beğenmiştim ama çocuğa salon kadar oda lazım onlar için bencede fuzuli masraf..bunu sevdim ama.mevlütte  de çok iyi oluyor bunlar tam resimlik.

11/23/2011 19:06:00

bu arada biri kargo yollamış benim adıma bugün, kızlık soyadmla eve kagıt bırakmışlar meraktayım ney acaba.bana kim bişey yollarki'?sabah gidip alacagım.

11/24/2011 07:59:00

Herkese günaydın, sanırım bu sene kız senesi :) Benim etrafımdaki arkadaşlarımın da hep kız. Fatma beşiğe bayıldım, nereden almıştın?

Bu arada size birşey sormak istiyorum. Daha 4,5 aylık hamileyim ama çok kilo aldım. 52 kilo ile  hamile kaldım. Abur cubur ve hamur işi asla yemiyorum. Sağlıklı besleniyorum. Doktorum dikkat etmemi söyledi ama ben zaten çok fazla yemiyorum. Sanırım bünye ile alakalı, ne dersiniz?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...