YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

11/24/2011 08:07:00

Günaydın şekerler,
Banu kaç kilo aldın bende neredeyse 5 kilo aldım belki daha fazla tartılmaya korkuyorum :s

Necla acaba bende demi var yaa,yükleme yapılacak zamanı gelince ama ne zaman yapılıyordu bu meret,

banu o beşik mothercare ve ucuz da birşey ama tavsiye etmem minnacık resmen, o nedenle ben yenisine beşik bakıyorum şimdi yoksa herşeyimiz hazır bizim abimiz var sonuçta :)))

11/24/2011 08:20:00

Saraçhane süper zaten piyasada 1000 se orada 700-800 çok fark ediyor bizde baston pusetimizi oradan almıştık, ahhh akılsız kafam bilsem bebek arabasını hiç travel sistem alırmıydım çok ağır ve hantal nefret ediyorum ama mecbur kullanacağım :(

11/24/2011 08:25:00

ay maxcicosi, quiny, allllllllllllllll,
yada travl istiyorsan illa maclaren al,
kocişe benimkini satıp alalım dediim ama kabul etmiyor :( yepyeni benim pusetim ya
mothercare :(((((((((((((((

11/24/2011 08:27:00

Fatma ben 8 kilo aldım :(

Bende bir beşik beğendim ama kısa süreli bir kullanım olacağı için pahalı geldi. Aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. Sizinkiler kadar şirin değil ama sade :)

http://www.bebefix.com/x_babyland-nostaljik-ahsap-ninni-besik_33249.php?urun_ad=Nostaljik+Ah%FEap+Ninni+Be%FEik

Nejla Hanım bilgilendirme  için teşekkürler. Sizde ilk aylar için fazla almışsınız :( Bana da şeker yüklemesi Aralık ayının ortasında yapılacak. Yemeklerden sonra uykum geliyor ama başka türlü bir sıkıntım olmuyor. Umarım hiç birimizde şeker çıkmaz. Çünkü ciddi boyutlara ulaşabilen bir hastalık.

11/24/2011 08:31:00

araba biraz görünüyor hantal çok,

Banu beşik çok güzel ve inan hiç pahalı değil, yakından görmedim ama bana çok küçük gelmedi 5-6 ay kullanılabilir gibi bayıldım :))) ay her gördüğüme gözüm kalıyor delimiyim neyim :D

11/24/2011 08:31:00

burada da doğuma giriyorum hastane önü aman allahım halime bakın :D

11/24/2011 08:37:00

ay araba konusu dayanamadığmbir konu:)bizim aile hep peşpeşe doğurduğu için gözlem konusunda şanslıyım..bu yüzden kesinlikle bugster alacağım...hafif bir puset,manevra kabiliyeti süper...maxi cosi oto koltuğuyla ilk 6ay da kullanabiliyorsun...koltuğumuz eltimde hazırzaten,1sene geç doğursaydım arabadan da yırtardım ama onun bebişi de daha 1,5yaşında olacak benimki doğunca...zaten  ilk 3ay slingle taşıyacağım...arabadan çok ona hevesim var benim...

11/24/2011 08:39:00

senem bende slinge alacağım ama çok kullanabilirmiyim emin değilim onuda iyi araştırıp almak lazım :D

Oğlundan pusetin yok mu senin?

11/24/2011 08:40:00

bugster arkadaşım kullanıyor çok memnun:)

11/24/2011 08:42:00

neclaaaaa beşiğinin resmini koy da bakayım nooolur, fatmaa araban çok saglam ve  belliki kullanışlı ama bir oktada insan hafif birşey istiyor bizimde ikinci arabamız yaza baston alacagım birtane.bende necla gibi hor kullanıyorum, mahvoldu ikiside ama bebeği idare etmek zorunda onada birtane istersem eşim kriz geçirir vallahi.fatma sen çok kilo ile doğuma girmedinmi gayet güzel görünüyorsun boyun kac canım senin yaa.190 mı?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...