YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

11/24/2011 08:46:00

ay valla benim oğlum da gariban fatma...biz ilk 6ay moskovada yaşadık.orada dışarı çıkmıyorduk pek,çıksak da arabayla gidiyorduk gideceğimiz yere,malum kış kıyametorası.aklıma geldikçe üşüyorum...dönüşte de ,dedim ya bizim ailegeniş diye,eşimin amcasının oğlunun puseti vardı,onu kullanalım ne olacak canım dedik..ay demez olaydım güya alman malıydı kök söktürdü bana,acayip ağır,kullanışsız iğrenç bişeydi.bu sene hemen verdim birine...sling konusunda da ben rahat etmeyen bebek duymadım,bence zaten bebekler ilk aylar anneye yapışık yaşamaları lazım...slingo hug diye bi model var,benimbi arkadaşım üretiyor,kaya gibi sağlam ve kullanışlı..bi araştır istersen..15kiloya kadar belini ve boynunu incitmeyecek şekilde tasarlanmış..

11/24/2011 08:48:00

bu arada fatma bence de çok şirin gözüküyorsun,hiç de abartılı bi kilon gözükmüyor ayrıca

11/24/2011 08:48:00

:))) Fatma çok kilolu durmuyorsun ki, göbeğin normal olarak büyük :)) Beşiği beğendiğine sevindim. Sanırım kararımız bundan yana olacak.

Bende kraft aldım. Kızımın ilk eşyası oldu, dolaşırken beğendik ve o hevesle aldık :)Araştırmadık pek. Ama kullanışlı gibi duruyor.

http://www.bebefix.com/x_kraft-kraft-twist-premium-travel-sistem-bebek-arabasi_37849.php?k_id=1615&kn=Bebek+Arabas%FD+;

11/24/2011 08:50:00

banu düşük kilo ile hamile kaldığın için(muhtemelen ideal kilon 55-56) bünye evvela arayı kapatıyor sonra rutin kilo alış başlıyor.ilk gebeliğimde bende öyleydim,6 ayda tartılmayı bıraktım.

11/24/2011 08:52:00

banucum ben hergün tartılmıyorum, kendimi 5 kilo almış zannederken bu sabah tartıya bir çıktım gözlerime inanamadım, neredeyse 7 kiloya yakın olmuş benim de, üstelik ben normalde de senden daha kilolu biriyim :)
bu arada istanbulda olanlara özeniyorum gerçekten, herşey elinin altında daha ucuza bulunabiliyor. burası da büyük şehir ve her markaya ulaşmak çok kolay ama tabiki istanbuldaki kadar çok çeşit görmek mümkün olmayabilir, bir de oralarda gezmek görmek daha bir keyiflidir diye düşünüyorum...

11/24/2011 08:58:00

Cadalozanne teşekkürler, umarım düzene girer. Görüntüden ziyade hareketlerim kısıtlanacak ve zorlanacağım diye korkuyorum. 

:)) ozdeka sanırım bu tartı korkusu hepimizde var. Belki bende 8 den fazla aldım ama tartılmaya korkuyorum :))

11/24/2011 08:59:00

senemm slinglerden bende sipariş vereceğim 2 sene önce duymyştum ama kızım braz büyümüştü almadım şimdi iki modelide istiyorum çok şirin çok güzelller rahat olduğuda her halinden belli

11/24/2011 09:02:00

bebek arabası seçimi de düşündürüyor beni, hem bebek hem de anne baba rahat etmeli, sağlam hafif kolay katlanabilen bagajda fazla yer kaplamayan vs.vs. bugster çok hoş görünüyor, 3 tekerlekli modelleri seviyorum :) kraftınki de iyi görünüyor ama aslını görmek dokunmak lazım. bir de slingler çok sevimli, ben kullanabilirmiyim bilmiyorum ama baba kişisi öyle taşıycakmış kızını, alacağız heralde :))

11/24/2011 09:04:00

Ay kızlar orada 85 kiloyun suraımı görmüyormusunuz ay parçası :D Eylem boyum da 160 hatta 159 da ben 160 demeyi tercih ediyorum :D haha

Banu almışsınız madem güle güle kullanın gerçekten kullnışlı birşeye benziyor :))

Eylem mecbur kullnıcam zaten aman ne yapayım 6 ay idare ederim artık,
senem slingi araştırayım canım ama sen bir link versene bir zahmet :D

Eylem kimden geldi acep korgo bak bende meraklandım şimdi :D

11/24/2011 09:04:00

fatmaa ben doğuma giderken yarım dünya kadardım.resim koyayımmı?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...